Kokio kriminalo reikia, kad būtum išspirtas iš rinkimų kovos?

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) sekmadienį pripažino „valstietę“ Laimutę Matkevičienę papirkinėjus rinkėjus. Kaišiadorių-Elektrėnų apygardos rinkimų komisijos sprendime, kurį patvirtino VRK, rašoma, kad kandidatė į Seimą pažeidė įstatymą, organizuodama Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Kaišiadorių rajono bendrijos narių kelionę į Liepoją. Tiesa, tai nesutrukdys šiai kandidatei toliau dalyvauti rinkimų kovose.

Tyrimo metu nustatyta, kad nors kelionę apmokėjo L.Matkevičienės sūnus, jos iniciatore buvo pati kandidatė į Lietuvos Respublikos Seimą. „Pažymėtina, kad Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Kaišiadorių bendrijos nariams buvo suteikta turtinė nauda“, – taip rašoma VRK sprendime.

VRK sprendimas per mėnesį gali būti skundžiamas Vilniaus apygardos administraciniam teismui, tačiau panašu, kad to neprireiks – pastaruoju laikmečiu VRK yra tokia ružava ir pūkuota institucija, kuri dėl kandidatų nuodėmių tik nekaltai pagrūmoja pirštu, bet griežtesnių veiksmų nesiima. Ir tokiu būdu skatina politikus vienokiu ar kitokiu būdu pirkti balsus. Ką reikia padaryti kandidatui, kad dėl balsų pirkimo jis (ar ji) sulauktų griežto atsako ir būtų pašalintas iš rinkimų kovos? Nejau VRK susigriebtų tik po kokios teatrališkai-kriminalinės istorijos, kai kokiam potencialiam rinkėjui būtų pagrasinta šaunamuoju ginklu?

17 thoughts on “Kokio kriminalo reikia, kad būtum išspirtas iš rinkimų kovos?

 • 2020 14 spalio at 9:21
  Permalink

  Rieda ašaryte skruostu gaili, gaili..? Stūmėm ant vienų, stūmėm ant antrų, šaipėmės ir trečių, nuvertimom ketvirtus ir t.t. Per Marytės plauką daktarė neišėjo į antrą turą, o kartu ir į Seimą. Dabar labai įtikėtina, kad panaši ponia užims jos vietą. Moralas: net ir stumti reikia nuosekliai ar bent kryptingai.

  Reply
 • 2020 13 spalio at 17:57
  Permalink

  Keista, kuomet tauta save laikanti katalikiška, balsuoja už narkotikų legaizavimą bei verčia gėjus daryti, o lesbietes gimdyti vaikus neaišku nuo ko. Gal ir gerai jiems, bet ar gerai palikuonims.

  Reply
  • 2020 13 spalio at 18:51
   Permalink

   Lauksim, kad Kaišiadoryse prieš katedrą ir Elektrenuose tukstantmecio aikštej vasarą bus supiltas smėlis ir galesime prieš saulę pliki išversti, kas ką turime.

   Reply
  • 2020 14 spalio at 6:25
   Permalink

   Tai va, nežine už ką antrame ture balsuoti. Gėjus ir lezbes normaliais laiko tiek konservai, tiek laisva partija. Be to šiuo atveju Laisvės partijos kandidatė vertesnė būt seimo narė nei konservų Ažubalis, nes Laisvės partijos kandidatė vietinė elektrinietė ir gana gerbiama, veikli ir sąžiningą moteris, o konservų Ažubalis kaip ir senas stagnatorius per ilgai užsibuvęs seime ir nieko ten neveikiantis, o tik gaunantis atlyginimą ir leidžiantis kanceliarines lėšas. Tai kokia gi nauda Lietuvai ir mūsų kraštui iš neveiksnaus Ažubalio?

   Reply
   • 2020 14 spalio at 8:47
    Permalink

    Tomai esi visiškas nevykėlis, nesigaudantis kuo skiriasi ,,vietinis“ nuo valstybiškai mąstančio ir valstybei tarnaujančio. Pagal tavo kreivą logiką – kuo ilgiau tarnauji valstybei, tuo blogesnis. Tuomet aplamai nereikėtų ten eiti. Gėjai ir lesbietės patys nori, kad į juos žiūrėtų kaip į išskirtinius. Tik neaišku ar visi.

    Reply
 • 2020 13 spalio at 16:17
  Permalink

  Elektrenu profesine- zoles kelias

  Reply
 • 2020 12 spalio at 9:04
  Permalink

  Na tai ką, atia Laimutei iš seimo.

  Reply
   • 2020 13 spalio at 14:18
    Permalink

    Merui V. Tomkui ir konservams gal ir gera buvo, bet tik ne rinkėjams ir valstiečių partijai.

    Reply
    • 2020 13 spalio at 16:15
     Permalink

     Gaila, kai taip visikai sudirba per rinkimus zmogu. Kaip zmogus rupinosi zmoniu sveikata, o i antra tura renka zoles rukytoju partija

     Reply
 • 2020 9 spalio at 10:47
  Permalink

  O, ar normali praktika, kai komisijos nariai – močiutė ir anūkė vienoje poroje, dalyvauja balsavime namuose. Gal todėl viešai ir neskelbiamas grafikas dėl balsavimo namuose?

  Reply
  • 2020 9 spalio at 13:01
   Permalink

   Tai radijas jau skalambyja, kad pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl balsų pirkimo LSDP A. Radvilos naudai. Tikiuosi, kad Kaišiadorių banditas bus išpi… iš kandidatų.

   Reply
 • 2020 6 spalio at 15:39
  Permalink

  O kaip konservatoriai su Nasevičiaus „duona“ tai ir galima traktuot kaip papirkinėjimą, arba konkurentų rinkėjų nuodijymą

  Reply
 • 2020 6 spalio at 12:24
  Permalink

  Bet ar balsų papirkinėtojai neturėtų būt pašalinti iš rinkimų? Gal konkurentai galėtų imtis iniciatyvos ir paraginti VRK imtis teisingumo.

  Reply
 • 2020 6 spalio at 11:50
  Permalink

  Pavizdį turbūt parodė socdemas A. Radvila, kad už balsų pirkimą atsakomybės nėra, tad tuo pasinaudojo ir L. Matkevičienė bei D. Bradauskas, surengęs nemokamą V. Šiškausko koncertą.

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *