Krizė Kaišiadorių konservatorių skyriuje?

Praėjusios savaitės pabaigoje du stiprūs Kaišiadorių konservatoriai, Marijonas ir Tomas Vaicekauskai, viešai paskelbė, kad traukiasi iš TS-LKD gretų – politikai partijos Kaišiadorių skyriaus pirmininkui Vyteniui Tomkui išsiuntė laišką, kuriuo informavo dėl savo ilgai brandinto apsisprendimo.

Marijonas ir Tomas teigia, kad visuomet didžiavosi būdami TS-LKD bendruomenės nariais, tačiau konstatavo, kad nesprendžiamos problemos, kelių lyderių despotizmas ir destruktyvios ambicijos, atvedė iki dienos, kai buvo priimti sunkūs sprendimai.

Savo laiške politikai daugiausiai priekaištų išsakė vietos skyriaus pirmininkui, rajono merui Vyteniui Tomkui. Pasak jau buvusių konservatorių, V. Tomkus nuolatos žemina skyriaus narius visuomet teikdamas, kad šie yra žemesnės kategorijos partiečiai nei jis ir jo artimiausia svita. Pasak abiejų politikų, skyriaus pirmininkas teigia, kad pats vienas laimėjo rinkimus, todėl visiškai nepaiso Kaišiadorių skyriaus partiečių nuomonės, prireikus imasi spaudimo ar net grasinimų prieš kitus skyriaus narius.

Tad natūralu, kad Kaišiadorių politiniame gyvenime, dešiniųjų flange, jau tampa įprasta praktika nuvertinti vietos politikus. Tuos, kurie ieško sprendimų ir žino bendruomenės aktualijas. Čia mieliau pasirenkami pranašai iš svetur. Puikiausia to iliustracija – Kaišiadorių rajono TS-LKD skyrius būsimuose LR Seimo rinkimuose pasiūlė iškelti sostinės politiko kandidatūrą. Tačiau šalin pastebėjimus, grįžkime prie vietos politikų išsakytų minčių.

Politikai skyriaus pirmininką kaltina melu, pažadų nesilaikymu, manipuliacijomis bei dvigubų standartų taikymu. O tai jau dvelkia despotizmu – M. ir T. Vaicekauskai pastebi, kad pastaruoju metu susiklostė situacija, kai skyriuje pereinama prie vienasmenio valdymo. Tai, pasak politikų, ir lėmė jų apsisprendimą.

Išties, net nieko bendro su konservatorių partija, o tik įdėmiau vietinį politinį teatrą stebintys kaišiadoriečiai pastebi, kad dešiniųjų stovykloje šventoji konservatorių trejybė (Vytenis Tomkus, Mindaugas Nasevičius ir Kęstutis Jakelis) tvarkosi vadovaudamiesi tokiais principais, kuriuos renkasi diktatoriai, o ne demokratinės šalies politikai. Ir labai tikėtina, dėl asmeninių interesų, o ne dėl dešiniųjų vertybių idėjos. Todėl kiti konservatoriai Kaišiadoryse paversti neįgaliais politinio teatro statistais. Kol kas bent du politikai išdrįso nusipurtyti šį jungą.

25 thoughts on “Krizė Kaišiadorių konservatorių skyriuje?

 • 2020 23 birželio at 10:26
  Permalink

  Abiejų Vaicekauskų laukia kuklus pasirinkimas – dešinių ar centro partijų ne tiek ir daug. Nenustebsiu, kad po kelių savaičių pasibels į liberalų sąjūdžio duris. Čia ir paaiškės kiek jiems rūpi miesto ir valstybiniai reikalai, o kiek asmeniniai ar siauri partiniai. Dabar žmogaus laisvės, orumo ir teisių gynimas nuo per didelio valdžios reguliavimo, kišimosi vos ne į lovos erdvę, aktualus kaip niekada ankščiau. Virusas parodė, kad valdžia uždrausti moka ir labai nori. Tas galios troškulys niekur nedings. Tomkaus ir Radvilos dandemui turėtų būti nejaukios dienos…

  Reply
  • 2020 23 birželio at 13:00
   Permalink

   Nieko keisto jei Vaicekauskai taps kitos partijos nariais. Manau, kad kiekviena partija apsidžiaugtų jų narystė, na ir jie tikrai reikalingi rajonui kaip tarybos nariai. Visokeriopos jums sėkmės M. ir T. Vaicekauskai. Jūs šaunuoliai.

   Reply
  • 2020 23 birželio at 13:03
   Permalink

   Tomkaus ir Radvilos sąjunga, manau, katastrofa rajonui. Ar šie du veikėjai neprives rajono prie apokalipsės?

   Reply
  • 2020 23 birželio at 20:31
   Permalink

   Matyt jie nebuvo stiprūs konservatoriai, jei pirmiems sunkumams pasitaikius deda į krūmus.

   Reply
 • 2020 23 birželio at 8:40
  Permalink

  Tikiuosi, kad TS-LKD yra ir daugiau padorių žmonių ne vien M. ir T. Vaicekauskai, manau, kad jie visi turėtų susivienyti ir kreiptis į aukštesnę partijos vadovybę bei į Vytautą ir Gabrielių Landzbergį, kad šie padėtų iš Kaišiadorių konservatorių skyriaus išvyti V. Tomkų, M. Nasevičių, K. Jakelį ir kitus, kurie teršia TS-LKD vardą ir daro gėdą visai partijai.

  Reply
 • 2020 22 birželio at 16:57
  Permalink

  Džiaugiuosi kad žmonės praregi ir netyli.pagarba jums.manau laikas vienytis visiems žmonėms ir pastatyt į vietą tokius valdininkus.

  Reply
 • 2020 22 birželio at 16:23
  Permalink

  Manau, kad „Kaišiadorių žinios“ redakcija turėtų kreiptis į teisėsaugą, kad išsiaiškintų kas komentarų autoriai Gandas ir Petras, nes jie kalba apie galimą korupcijos atvejį gaunant pareigas. Manau, kad tiek Gandas, tiek Petras tik patvirtina, kad mero V.Tomkaus aplinka yra korumpuota, kad pareigos skiriamos ne pagal kompetenciją, o pagal politines pažiūras. O gal tas Gandas su Petru yra pats meras V.Tomkus ar jo ginklanešys A.Narbutas, kurie atvirai užsiima grasinimais Vaicekauskams, bei jų artimiesiems.

  Reply
  • 2020 22 birželio at 16:39
   Permalink

   Skirmantai, mes kartais net matome, kai rašoma iš savivaldybės IP. Tad neatmetame ir tokio pasilinksminimo scenarijaus. Dėl valdininkų darbo metu internetuose siaučiančių. 🙂

   Reply
   • 2020 23 birželio at 8:33
    Permalink

    Pastebėjau, kad tiek meras V. Tomkus, o dar dažniau jo patarėjas A. Narbutas rašo komentarus faceboke darbo metu. Ar už tai jiems mokama alga iš mokesčių mokėtojų pinigų? O dar baisiau jei tikrai meras dirbtinai saviems kuria etatus ir į atsakingas pareigas darbuotojus priima tik pagal politinės pažiūras. Manau, kad mero V. Tomkaus elgesiu turi pasidomėti ne tik STT ir FNTT, bet ir prokuratūra.

    Reply
   • 2020 28 liepos at 21:37
    Permalink

    Bet uztat mano IP nematote – rasau ka noriu P:

    Reply
  • 2020 22 birželio at 17:50
   Permalink

   Gal būt, patys Vaicekauskai užsiėmė šantažu ir reikalavo sau palankių mero sprendimų. Noras išsiaiškinti įtartinus politinės korupcijos atvejus, nėra grasinimas.

   Reply
   • 2020 23 birželio at 8:28
    Permalink

    Gandai2, taip, tikrai turėtų būti išsiaiškinta valdininkų korupciniai atvejai ir korumpuoti valdininkai patraukti atsakomybėn, nes meras jau jaučiasi nebaudžiamas.

    Reply
  • 2020 23 birželio at 16:00
   Permalink

   Šiaip tai tik Gando ir Pero komentarai gan korektiški ir neįžeidūs. Visi kiti iš vieno neapykantos centro.

   Reply
 • 2020 22 birželio at 16:05
  Permalink

  Tai kaip dabar bus. Reikės palikti komiteto pirmininko postą, atlaisvinti dirbtinai sukurtą pavaduotojo darbo vietą. Gal ir žmona gavo darbą partijos valia. Negerai.

  Reply
  • 2020 22 birželio at 16:26
   Permalink

   Gandai, tai manai, kad meras V.Tomkus dirbtinai kuria darbo vietas saviems? Turbūt ir A.Narbutas tokiu pat būdu buvo įdarbintas mero patarėju?

   Reply
 • 2020 22 birželio at 15:58
  Permalink

  Nu vot, pagaliau pratrūko šios šeimynėlės nesveikų ambicijų votis. Senis taip ir nepakilo aukščiau savo neišprusimo lygio, o jaunėlis pervertino galimybių ribas.

  Reply
  • 2020 22 birželio at 16:24
   Permalink

   Petrai, tau dar daug pievų reiks apšikti iki Tomo ir Marijono Vaicekauskų išsilavinimo ir padorumo.

   Reply
   • 2020 22 birželio at 17:40
    Permalink

    Stasele, nesinervuok, ,,neišprusimas“ ir,, galimybių pervertinimas“ ne tas pat kas išsilavinimas ir padorumas. Matosi, kad vartodama puikų lietuvišką žodį ,,apšikti“ esi išsilavinusi, bet neišprususi.

    Reply
 • 2020 22 birželio at 15:14
  Permalink

  O gal ir tiesa, kad V. Tomkus vienas laimėjo rinkimus, gal jis irgi pirko rinkėjų balsus kaip ir A.Radvila?

  Reply
  • 2020 22 birželio at 15:17
   Permalink

   Tai gal visai Radvila nepirko tų balsų, gal ten Tomkus tuos balsus pirko ir taksi bomžus vežiojo dėl Tomkaus, o „Baltos pirštinės“ juk konservatorių darinys, tai ir buvo nusamdytos, kad sukompromituotų Radvilą, nors balsus galimai Tomkus pirko?

   Reply
 • 2020 22 birželio at 14:41
  Permalink

  Ir taip stipri Vaicekauskų kantrybė, kad tiek ilgai su Tomkumi ištvėrė.

  Reply
 • 2020 22 birželio at 14:28
  Permalink

  Nors rajoninė žiniasklaida rašo, kad TS-LKD Kaišiadorių skyriuje krizė, bet mes manome, kad ta krizė ten jau senai, tai yra nuo tų laikų kai partijos vadeles perėmė Ostapo Benderio įsikūnijimas Vytenis Tomkus, o dabar, kai iš skyriaus traukiasi partijai atsidavę senbuviai, tai TS-LKD Kaišiadorių skyriui jau visiška pizė.

  Reply
  • 2020 22 birželio at 16:59
   Permalink

   Tikiuosi, kad STT susidomės šia istorija. Aš po 8 metų gyvenimo Vilniuje jaučiuosi sugrįžusi ne namo, o į SSRS, kur veikia kruvini metodai. Nematau demokratijos mero politikoje. Žeminti gyventojus, kurie gina savo gimtus namus, yra tiesiog nusikaltimas ir tironija. O dabar jau pradėjo trauktis iš partijos ir savi – rimtas ženklas.

   Reply
 • 2020 22 birželio at 13:01
  Permalink

  Senai laikas buvo Vaicekauskams ir kitiems padoriems žmonėms trauktis iš to durnių laivo, kuriame vien padugnės teliks.

  Reply
 • 2020 22 birželio at 12:30
  Permalink

  O tai Kaišiadorių konservų vadeiva jau ne KGB žydelis K.Jankelis?

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *