Kuo šantažuoja Ramūnas Karbauskis?

Pirmojo Seimo rinkimų turo  favoritai – Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga  (LVŽS) pasikėlė į puikybę ne tik šokdindami kitas laimėjusias partijas dėl būsimos koalicijos, bet ir šantažuodami rinkėjus prieš antrąjį turą.

„Jeigu Valstiečių ir žaliųjų sąjunga tų rinkimų nelaimės, turėsime koaliciją, kurioje bus konservatoriai su socialdemokratais“, – gąsdino Lietuvą per radiją LVŽS pirmininkas Ramūnas Karbauskis. Suprask – jei ne mes, tai laimės priešai ir tada bus labai blogai.

Tačiau anokia čia naujiena kaišiadoriečiams – TS-LKD ir LSDP jau daugiau nei metai sudaro absoliučią valdančiąją daugumą Kaišiadorių rajono savivaldybėje. Gyvename velnio ir gegutės santuokoje: savivaldybės, ministerijų ir Seimo narių politikų palaimintame kriminaliniame korupcijos ir melo liūne! Akivaizdu, kad parsidavėliški politikai gali sangulauti su bet kuo, nepaisydami savo priešrinkiminių pažadų ar kokių nors ideologinių nuostatų.

Revoliucines pergales mums žadantys LVŽS, visgi, pasirodo esą labiau panašūs į diktatorius, tijūnus ir dvarponius. Ryškėja, kaip jie, prisidengdami neva kilniomis idėjomis, gviešiasi įvesti Lietuvoje lagerinę tvarką ir radikaliai pakeisti verslo sąlygas. Geriau nei vagys?

Dabar vėl pasitelkime Kaišiadorių – Elektrėnų rinkiminės apygardos pavyzdį ir pažiūrėkime, kas kovoja prieš LVŽS mūsų krašte. Juokinga, bet antrajame Seimo rinkimų ture dėl vietos vienmandatėje varžosi du daktarai. Vienas – mokslų, kita – medicinos.

Didžiausių simpatijų sulaukusi LVŽS kandidatė, daktarė Laimutė Matkeviečienė, tarsi įkūnija paprastą žmogų – jautrų ir užjaučiantį žmogaus kūno ir sielos cielotoją. Daktarė – neabejotinai viena garbingiausių rajono žmonių! Tačiau ar jai klaidžioti painiais Seimo koridoriais? Kaip gydytojai seksis suvokti aukščiausios valdžios principus, įsilieti į teisėkūrą ir sutarti su establišmentu?

Jei svarstytume, kuris iš kandidatų turi daugiau politikui reikalingų savybių bei patirties, akivaizdi persvara būtų konservatoriaus Manto Adomėno naudai. Net neverta lyginti šių dviejų kandidatų! Mantas Adomėnas – aukščiausio tarptautinio lygio politikas mūsų rajone, kuris yra akivaizdžiai kompetentingesnis politikoje už daktarę Matkevičienę.

4 thoughts on “Kuo šantažuoja Ramūnas Karbauskis?

 • 2017 15 kovo at 10:51
  Permalink

  I get the following error when opening the ePub in iBooks on me iPad. This page contains the following errors:error on line 1 at column 14: String not started expecting ‘ or ”All pages are the same, blank but forbtheverror message.

  Reply
 • 2017 24 vasario at 20:38
  Permalink

  Democracy in the UK died long ago. Not exactly sure when, but it has been a gradual process. When the 3 main parties all decided mass immigration, subserviance to the EUSSR, and big state were their goals democracy died.Paris Claims

  Reply
 • 2016 19 lapkričio at 14:18
  Permalink

  Alors je compte : à peine 1 commentaire constructif/admiratif pour 10 commentaires duoetatifs/moquiurs/ignorants.Cbmment voulez-vous que notre cher pays se réveille avec des habitants aussi « bas de plafond »

  Reply
 • 2016 17 spalio at 19:02
  Permalink

  Būtina informuoti rinkėjus: Gėda dėl Lietuvos rinkėjų pasirinkimo: 1.Renka „valstietišką“ mišrainę už tai, kad lyderis yra „supirkęs“ tūkstančius hektarų žemės, kurią išdalinus jaunoms šeimoms bent po 3 ha, Lietuvoje padaugėtų gyventojų, sumažėtų emigracijos mastai. 2.Renka už tai, kad būdamas „skvernu“ viršininku, kaliniui leido laisvai „pasiimti“ automatą, kuriuos „skverni“ žiopliai išsidalino be jokio pagrindo. 3.Melas,nes “valstiečiais“ pasivadino buvę funkcionieriai, jie – ne valstiečiai, jie – žemgrobiai bei gėdingi žiopliai – policininkai. Tokie yra nenuginčijami faktai…

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *