Laisvė. Pravieniškių versija

Pravieniškių pataisos namai įsivėlė į dar vieną skandalą. Keletą kartų teistą ankščiau jau teistas nuteistasis į laisvę išleistas metais ankščiau nei nustatė teismas. Įkalinimo įstaigos vadovai teisinasi supainioję bausmės atlikimo pradžios datą ir tuomet klaidingai apskaičiavę pabaigos laiką. Maža to, klaida paaiškėjo jau tuomet, kai ją ištaisyti per vėlu. Probacijos tarnyba tai pastebėjo po kelių metų ir nuteistąjį sugražinti už grotų jau nėra teisinių galimybių. Jei po panašių atvejų Kybartuose įstaigos vadovai skrido iš postų ir patys užsidirbo teistumo dėmę dabar, regis, bus apsiribota švelnesnėmis priemonėmis. Pravieniškių pataisos namų direktorius  Dainius Sušinskas toliau sėdi minkštoje kėdėje ir priima abejotinus spendimus.

Kaip naujienų portalui Delfi sako tuo metu laikinai Pravieniškių pataisos namams vadovavęs D. Sušinskas – įsakymas pasirašytas dėl žmogiškos klaidos. Kalėjimų departamento  Imuniteto tarnybos pareigūnams pradėjus ikiteisminį tyrimą, kaip įprasta tokiais atvejais nuo aplinkybių komentarų susilaikoma.

 Kaišiadorių žinių“ skaitytojams pateikime nuorodą į straipsnį: https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/skandalinga-klaida-kurios-niekas-nepastebejo-pesciaja-mirtinai-suzalojusiam-keliu-gaideliui-laisve-dovanojo-ziopli-pareigunai.d?id=84864253

4 thoughts on “Laisvė. Pravieniškių versija

 • 2020 30 liepos at 18:10
  Permalink

  Teko pasėdėt Pravienuose kai ten vadovavo toks berods Skirmantas Agurkas ar Agurecas, nu karoče nepamenu kokia ten jo klyčka. Tai maladec šefas buvo, sutardavo gerai su zekais, ne už ačių gaudavo visko ko norim, nu aišku tik bachurai, o ne gaidžiai ir ožiai. Na ir prie to Skirmanto viskas čiotkai buvo, ne taip kaip dabar. Pofik kad Skirma šveplas, bet susikalbėdavom paniatkem.

  Reply
  • 2020 30 liepos at 18:21
   Permalink

   Jo, pagyvenom prie S. Agurko, ten kas garai su juo sutarė tai jo bičo parduotuvėje Radvilo ir kaifo galima buvo gaut, nesvarbu, kad dešra ne pirmos jaunystės ir kaina didelė, bet kartu gali gaut ir kaifo.

   Reply
 • 2020 30 liepos at 17:38
  Permalink

  Oi nekenktų D. Sušinskui anapus grotų patupėt kartu su tikrais zekais.

  Reply
  • 2020 30 liepos at 18:01
   Permalink

   Oi kakariekų gieditų gaidelis ir šikinėj sriegis būtų 😀

   Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *