Mero patarėjas kursto neapykantą?

Kaišiadorių valdžios vyrukams pastaruoju metu vis pasiseka nuskambėti visos Lietuvos viešoje erdvėje. Tiesa, ne iš pačios geriausios pusės ir ne savo valia. Dar šeštadienį viena skaitomiausių Lietuvos interneto moterų, tinklaraštininkė Fausta-Marija Leščiauskaitė, savo FB paskyroje smagiai šaipėsi iš Kaišiadorių rajono savivaldybės mero patarėjo Audrio Narbuto. Pastarasis paslydo labai keistoje situacijoje.

Šiuolaikiškas, menamai inovatyvus, atstovaujantis progresyvių politinių jėgų ir menamai progresyvaus mero interesus, užlipo ant grėblio savo viešais pasisakymais FB erdvėje dėl LGBT bendruomenės. Žemiau publikuojame momentines ekrano kopijas su A. Narbuto pasisakymais. Esmė, ne kaip ir apie ką pasisako mero patarėjas – šioje žemėje gali būti savų draustinių ir homofobams. Bet jis yra viešas asmuo, tad turėtų atsakingai pasverti kiekvieną savo žodį. Net tuo atveju, jei bandytų prie klaviatūros prisėsti ir mirtinai nusigėręs. Na o moralas šiuo atveju paprastas – šnekant folkloro motyvais, naujasis mero patarėjas vienu metu bando pasivartyti dviejose lovose. T.y. demonstruoja dvigubus standartus ir politikų nepagarbą.

2 thoughts on “Mero patarėjas kursto neapykantą?

 • 2020 27 gegužės at 7:56
  Permalink

  Komentatoriams Skirmantui ir kitiems. Jūsų tekste daug neapykantos. Įžeidžius komentarus triname ir trinsime.

  Reply
 • 2020 26 gegužės at 21:17
  Permalink

  Audrio Narbuto žodžiuose nebuvo nieko, visiškai nieko smerkiančio LGBT. Jis taktiškai, argumentuotai išsakė tradicinę, klasikinę Katekizmu grįstą poziciją. Jūsų screenshotuose to nesimato. Persekioti žmogaus dėl jo pažiūrų galima kokiam Harvarde ar Oxforde, bet ne Lietuvoje. Ne.

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *