Muzikantas rankų dar nenuleidžia

„Kaišiadorių žinios“ šiandien gavo atvirą laišką, kuris buvo išsiųstas ir kitiems žiniasklaidos leidiniams. Jo autorius – muzikantas Edvinas Girsa, kuris išgarsėjo visoje Lietuvoje, kai ne juokais susikibo su mūsų krašto verslininku ir politiku A. Radvila. Panašu, ši istorija dar nesibaigia. Publikuojame E. Girsos laišką:

 

Gerbiamieji,

Aš esu pilietiškas žmogus. Tiesa, tik muzikantas. Kartais atrodo, kad socialinis statusas, valdžia ir įtaka mūsų šalyje gali nulemti daugiau, nei įstatymai. Tad jaučiu nerimą dėl situacijos Lietuvoje ir labai bijau prarasti pasitikėjimą mūsų šalies teisėsauga. Mano patirčių priešistorė jums turėtų būti žinoma – dar 2015m su kolega Kaišiadoryse grojome vietinio verslininko-politiko A.Radvilos organizuotame teisėjų baliuje, kuris vėliau plačiai nuskambėjo žiniasklaidoje. Tuomet mums nesumokėjo. O kai istorija iškilo į viešumą – mums buvo grasinama, sulaukėme ir šmeižto kampanijos.

Būdamas paprastu muzikantu aš Valstybei padėjau atskleisti abejonių keliančią veiklą, dėl kurios įtakingas Kaišiadorių krašto verslininkas bei politikas varstė teisėsaugos institucijų duris, o už tai dar turiu A. Radvilai sumokėti jo patirtus bylinėjimosi nuostolius. Sunku rasti teisybę, kai teisėjai kelia tostus kartu su galimai abejotinos reputacijos žmogumi. Tačiau aš rankų nenuleidžiu, nes vis dar tikiu, kad visiems lygus Teisingumas yra viena iš pamatinių vertybių Lietuvoje ir visame demokratiniame Vakarų pasaulyje.  Todėl kreipiausi į prokuratūrą dėl A.Radvilos galimai padarytos nusikalstamos veiklos. O kadangi viešumas yra vienas iš skaidrumo ir nešališkumo visose institucijose pagrindų – šiuo skundu dalinuosi ir su jumis.

Su pagarba,

Edvinas Girsa

6 thoughts on “Muzikantas rankų dar nenuleidžia

 • 2017 29 lapkričio at 22:43
  Permalink

  Ydomu kada Radvila pakas muzikantą? O šitą padarys tikrai.

  Reply
 • 2017 18 lapkričio at 10:14
  Permalink

  Kaišiadorių policija atsisakė pradėti ikiteisminį tyrimą. Tokią nutartį skųsiu.

  Reply
 • 2017 17 lapkričio at 0:11
  Permalink

  Radvila mąno esąs šampanas krištolinėje taurėje, nors iš tiesų jis tėra tik drungnas šlapimas plastikiniame indelyje.

  Reply
 • 2017 16 lapkričio at 17:52
  Permalink

  Jeigu tyrimą atliks ne Kaišiadorių teisėsauga, tai gal ir turi šansų muzikantas rast bent dalį tiesos, na bet jei viso šito reikalo imsis Kaišiadorių „teisėsaugininkai“, tai garantuotai „tiesa“ bus Radvilos.

  Reply
 • 2017 15 lapkričio at 23:16
  Permalink

  Prieš traukinį su šakėm muzikantas puola. Neras jis tiesos, nes Kaišiadorių policija Radvilos kišenėje sėdi, pas jį tarnybiniais automobiliais važinėja, jo organizuojamus renginius saugo. Kaišiadorių teisėsauga šoks pagal radvilos dūdelę.

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *