Neminėk Dievo vardo be reikalo

„Kaišiadorių žinios“ dar gegužės mėnesį rašė, apie TV3 televizijos transliuotą laidą „Prieš srovę“, kurios titulinis reportažas buvo dedikuotas Kaišiadorių krašto aktualijoms – mistinio oro uosto idėjai ir su tuo susijusiu vietos bendruomenės nerimu. Panašu, ši laida įnešė nerimo ir savivaldybėje.

Kaip teigiama mero patarėjo A. Narbuto parengtame pranešime, Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Vytenis Tomkus oficialiu raštu kreipėsi į TV3 televizijos generalinę direktorę Laurą Blaževičiūtę, prašydamas paneigti ir patikslinti 2020 m. gegužės 26 d. laidoje „Prieš srovę“ pateiktą visuomenę klaidinančią informaciją.

Panašu, Kaišiadorių mero aplinkai vienintelis neginčijamos tiesos šaltinis yra tik oficiali savivaldybės informacija. Tad kitos nuomonės ir keliama diskusija jam tampa „melaginga informacija“. Be to, V. Tomkus ir M. Nasevičius šiame reportaže sublizgėjo neigiamame kontekste. O tai mūsų mero aplinkai – neįprastas, bet vis dažniau pasitaikantis amplua. Labai tikėtina, kad V. Tomkus su M. Nasevičiumi Kaišiadorių rajone įprato jaustis Dievais, ar bent jų vietininkais rajone. O Dievo vardo be reikalo niekas netaria.

Gali būti, kad Kaišiadorių meras už mūsų, visų mokesčių mokėtojų pinigus, savivaldybės samdomus teisininkus pasitelks kovai su itin gerai organizuota ir patyrusia TV3 teisininkų komanda. Vien tam, kad atstatytų užgautą savimeilę. Arba, tai tiesiog yra eilinis viešųjų ryšių žingsnis, siekiant sutvirtinti susvyravusią reputaciją viešojoje erdvėje. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *