Nuoga begėdė?

Dar niekada Lietuva nebuvo tokia nuoga, kaip artėjant šeštiesiems Seimo rinkimams dvidešimt šeštaisiais Nepriklausomybės metais. Nuplėšti paskutiniai apatiniai, atvertos skaudžiausios piktžaizdės, o ji vis žvelgia pirmyn su paskutine viltimi išlikti.

Ištaršyta, sutrypta, apspjaudyta, suniokota ir išgraibstyta, išraizgyta korupciniu celiulitu, mėtyta ir vėtyta audrų bei skandalų, talžyta žaibų ir drebinta povandeninių srovių, tačiau nesibodinti pripažinti pačias juodžiausias savo nuodėmes ji klausia – kas bus?

Korupcijos metastazių nomenklatūra išvagota mūsų šalis kenčia nuo komunistinių lervų ir korumpuotų veltėdžių valdžioje, įstaigose ir daugelyje Lietuvos šeimų. Taip – mūsų kieme kirba išdavystės, melas ir panieka.

Daugelyje Lietuvos giminių esama komunistinių šaknų. Tos šeimos neskursta, nes socdemai bičiuliškai padeda pusbroliams ir giminėms – skiria šiltesnes vieteles ministerijose, savivaldybėje ar viešojo sektoriaus įstaigose. Nors darbo turi, o ar sugebės – pamatysim.

Kieno sąskaita visas tas jų tarp savų pasidalinamas gėris?

Labai turtinga mūsų šalis. Vogta, privatizuota, pažadėta, įkeista ir ištampyta, ji tebešviečia laisvės viltimi. Lietuva traukia užsieniečius – tiek važinėjančius tankais, tiek atplaukiančius pas mus su suskystintų dujų tanklaiviais, tiek plūstančius kaip maras iš Rytų.

Tačiau lietuvius traukia užsienis – blizgantys, pašėlę ir turtingi Vakarai, todėl nenuostabu, kad jauna ir nauja Lietuva išvažiuoja. Nevirkaukime dėl emigracijos – mus palieka jauni, darbingi, potencialūs ir kūrybingi vaikai.

O kas esame mes – tie, kurie liko, gyvena ir balsuoja Lietuvoje? Kodėl mes kenčiame savo pačių išpuoselėtus kraugeriškus demonus, užuot kūrę laimingą ir klestinčią šalį drauge?

Ar tiek svetima gėda mūsų nuogybei, kad eilinį kartą parsiduotume nuleidę žemėn akis?

One thought on “Nuoga begėdė?

  • 2016 7 spalio at 21:19
    Permalink

    jaigu seime butu 10 kandidatu,tiek uztektu valdyti Lietuva,ir juos rinktume kaip atskirus kandidatus nuo tautos,o ne nuo partiju ,eiciau balsuoti ir dauguma eitu,dar kazko galima butu tiketis,o dabar isbrauksiu visus nes ju simai ir jie nuo partiju,todel tiketi nera kuo,voge,vogs ir dar zino is kur gauti…todel zinau dauk kas eis isbraukt visus,kad nepasinaudotu balsu

    Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *