Oro uosto vizijomis domisi ir LNK

Jau antradienį, 19:30 per LNK matysite Kaišiadorių krašto aktualijų. Piktoko humoro formate – laidoje KK2“ – bus aptartos vis dar mistinio Kaišiadorių oro uosto perspektyvos. Panašu, Kaišiadorių rajono valdžiai ramiai miegoti vis dar neduoda jauna visuomenininkė Vaida Venskutonytė, kuri nenuleidžia rankų šioje kovoje.

10 thoughts on “Oro uosto vizijomis domisi ir LNK

 • 2020 20 gegužės at 10:33
  Permalink

  Vaida, sėkmės ir kantrybės kovojant su rajono parazituojančia valdžia. Žinok, kad tave palaiko visi sąžiningi rajono gyventojai, o atmatų, kurie tave smerkia tikrai nėra daug.

  Reply
 • 2020 20 gegužės at 10:31
  Permalink

  Gaila, kad rajone yra nedaug sąžiningų ir aktyvių žmonių kaip Vaida, kurie nebijo kovoti už tiesą, bet gerai, kad tokių žmonių dar vis yra. Bet labai apmaudu, kad yra tokių cinikų kaip V. Tomkus, M. Nasevičius ir ciniškų durnių, kurie juos palaiko.

  Reply
 • 2020 19 gegužės at 15:40
  Permalink

  Siūlyčiau šiai ,,šaunuolei“ imtis ir kitų projektų stabdymo veiksmų. Galėtų pabandyti užkabinti ir kelio A1(Vilnius-Kaunas) rekonstrukcijos projektą, kuris numato pagreitinti iki 130km/h greitį šiame ruože, kas taipogi padidins oro užterštumą. Šis kelias kerta rajono teritoriją 30 km ir užima 6000 ha geros ariamos žemės. Tai du nemaži kolchozai. Kiek trašų valstiečiai galėtų pribarstyti ir išauginti ekologiškai švarios produkcijos. O jeigu pabandytų išvyti ir geležinkelius, tai Kaišiadorių sav. taptų švariausia vieta ne tik pakaunėje, bet ir ES. Rašinėjat durnystes, gaila kad tai daro jauni ir pasaulio matę veikėjai.

  Reply
  • 2020 19 gegužės at 19:31
   Permalink

   Juozai, visų pirma iš rajono reikia išvyt korumpuotus valdininkus ir politikus, pirmoj eilėj vilnietį merą ir be penkių minučių kunigą administracijos direktorių, vietinių konservų vadą – Mūro Strėvininkų bršyno bosą. Labai jau daug dėmių šių politikierių praeityje, kai kurie ir ryšiais su KGB įtariami. Jei žmogus buvo niekšelis, tai tikėtina, kad niekšybėm ir užsiima. Kaip sakoma, kad truputį vagimi nebūnama.

   Reply
   • 2020 20 gegužės at 8:24
    Permalink

    Matosi, jog esi ne Eglė, o šios šūdasklaidos priemonės fanė. Apdrabstai mėšlu žmones, kurių net nepažįsti. Jei žinai, kad jie korumpuoti, tai būk pilietiškas ir informuok STT, FNTT ir kitas institucijas. Tavo šmeižikiškame komentare tiek mėšlo, melo, neapykantos, kad aš beveik žinau kas tą šūdą generuoja. KGB’istiniai metodai būdingi tiems, kurie šiai organizacijai tarnavo praeityje ir tarnauja jai dabar, pasisamdę jaunus nebrendylas, kuriems patologinė neapykanta dirbantiems geriau už juos perduota su motinos pienu.

    Reply
    • 2020 20 gegužės at 10:28
     Permalink

     Matosi, kad esi ne Juozas, o apgailėtino mero ir dar labiau apgailėtino administracijos direktoriaus be 5 minučių kunigo trolis ar subinlaižys. Esi toks pat ciniškas kaip V. Tomkus ir M. Nasevičius. Įdomu kaip pats reaguotūm, jei būtų atimamas tavo turtas, niekinami tavo artimųjų palaikai? Tikriausiai nusirautūm plaukus nuo visų kūno vietų, nusigraužtūm ir kojų nagus, o gal net ir kiaušus nusirautūm, jei juos turi.

     Reply
     • 2020 20 gegužės at 11:00
      Permalink

      Esi paškės ir jo asilų gaujos atstovas, sėdintis šios šūdasklaidos priemonės vadų dešinėje ir pildantis jų žemus norus. Niekam dar nieko neatėmė ir neatims, o palaikai pragulės ir tavo bei tavo palikuonių amželį. Ne tie laikai, kai vietoj kapų žvyro karjerus darė ir ant lavonų sporto rūmus statė. Bet tu to nežinai, nes tau į galvą buvo kalama (gal ir dabar) kaip gerai gyvenom.

  • 2020 19 gegužės at 19:34
   Permalink

   Juozai, pasiūlyk Vyteniui ir Mindaugui užkabinti tą kelią A1 (geležinkelį jau kabino ir kabina), juk tiek Tomkus, tiek Nasevičius prie svetimų pinigų limpa it musės prie šūdo.

   Reply
 • 2020 19 gegužės at 14:22
  Permalink

  Na ir ką pakeis ta televizija? Parodys žmonėms kokį apgailėtiną merą ir administracijos direktorių turime? Ar nemanote, kad tiek V. Tomkus, tiek M. Nasevičius jau senai praradę sąžinę ir gėdos jausmą ir jiems ant visko nusišvilpt, tuo tarpu ir ant televizijos? Jei teisėsauga bejėgė prieš politikų sukčiavimą, tai nepadės ir televizija.

  Reply
 • 2020 19 gegužės at 11:03
  Permalink

  Šaunuolė Vaida, nepabūgo korumpuotos rajono valdžios. Bųtų gerai, kad tiek Kaišiadoryse, tiek visoje Lietuvoje būtų kuo daugiau aktyvių ir visuomeniniskų žmonių, tada valdžia gal būt dirbtų rinkėjų o ne savo naudai ir nejotų žmonėms ant sprando.

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *