Rajono mokesčių mokėtojai – parazitai?

Šiais laikais sakoma, kad socialiniuose tinkluose komentarų rašyti apsvaigus ar dėl kitų priežasčių esant nestabilios psichologinės būklės tikrai nederėtų. Ši taisyklė dar svarbesnė, jei esi viešas asmuo. Bet, panašu, Kaišiadorių rajono merui Vyteniui Tomkui tai nė motais – vienas iš jo komentarų FB socialiniame tinkle ne tik prasilenkia su politikos etika, bet ir parodo galimai tikrą požiūrį į savo rinkėjus.

Vienoje iš FB diskusijų jis formuoja nuomonę, kad kitokią nuomonę turintys rajono gyventojai yra parazitai. Pagal žodyno aiškinimą šis žodis reiškia organizmą, kuris maitinasi kito organizmo medžiagomis. O kalbant apie veiklą – individą gyvenantį iš svetimo darbo, išnaudotoją. Ganėtinai drąsus pasisakymas.

Meras bene pamiršo, kad rajono gyventojai ne tik jį (ar kitus) renka į valdžią, bet dar ir moka mokesčius. Iš kurių yra išlaikomi valdžios atstovai. Taigi, būtent jis yra gyventojų išlaikytinis, o ne atvirkščiai. Tad pyktis ir isterija – ne patys geriausi patarėjai diskusijoje spaudžiant „Enter“.

14 thoughts on “Rajono mokesčių mokėtojai – parazitai?

 • 2020 12 rugpjūčio at 9:22
  Permalink

  Kažin su kuo V. Tomkus konsultuojasi dėl bendravimo su rinkėjais, su Baltarusijos A. Lukašenka ar su Šiaurės Korėjos Kim Džongunu?

  Reply
  • 2020 12 rugpjūčio at 9:25
   Permalink

   Ne tik bendravimo, bet ir vadovavimo Vytenis, turbūt, iš tų diktatorių mokosi, o geras mokinys visada aplenkia mokytoją.

   Reply
 • 2020 11 rugpjūčio at 15:11
  Permalink

  O kodel parazitus reik gerbt? Vien del to kad kazkas augo parazitu seimoj negali primest mums kad parazitus gerbciau.

  Reply
  • 2020 11 rugpjūčio at 20:24
   Permalink

   Tai gi niekas mero ir negerbia.

   Reply
 • 2020 11 rugpjūčio at 15:08
  Permalink

  Nu va meras praras parazitu balsus, o kazkas isivaizduoja kad brazausko ir sladkeviciaus kraste parazitu yra daugiau ir planuoja ant ju balsu isjoti i rinkimus.

  Reply
 • 2020 11 rugpjūčio at 13:32
  Permalink

  O kaip kitaip vadinti trolius, kurie šūdą mala.

  Reply
  • 2020 11 rugpjūčio at 13:40
   Permalink

   Tai, kad šitas komentaras mero buvo parašytas ant V. Venskutonytęs, kuri trukdo merui statyt oro uostą ir durnių namus, Facebook sienos. Jei teisingai supratau, tai Vaida merui yra parazitas. Nors mano nuomone, V. Tomkus su savo komanda yra didžiausi parazitai.

   Reply
  • 2020 11 rugpjūčio at 13:42
   Permalink

   Trolius, kurie mala šūdą, manau galima vadinti mero patarėjais. Net neabejoju, kad tie patarėjai iš Šiaulių tam ir yra, kad maltų šūdą.

   Reply
   • 2020 11 rugpjūčio at 17:39
    Permalink

    Mes gyventojai mero parazitu nevadinam.bet meras mums vadina,o kodėl?ogi todėl kad mes jam pasipriešinom.vadinasi jau mes parazitai.turbūt neblogą kąsnį prarado vaikis kad jam jau nervai nelaiko.o mes kantrūs kaimiečiai .miško parazitai iškęsim jo prasivardžiavimus.dar pažiūrėsim kieno kieme bus šventė.

    Reply
    • 2020 11 rugpjūčio at 18:18
     Permalink

     Turi irasa pateikt, bet jei neturi – nesmeisk.

     Reply
     • 2020 11 rugpjūčio at 20:26
      Permalink

      Tai gal perskaityk ne tik komentarus bet visą tekstą ir matysi ką rašo meras.ir gal nesinervink nes ne aš jį taip pavadinau o jis gyventojus.t.y.mus

    • 2020 11 rugpjūčio at 20:26
     Permalink

     Nijole, o be reikalo nevadino mero parazitų, manau nebūtų pykęs, nes dėl tiesos nereikia pykt.

     Reply
 • 2020 11 rugpjūčio at 13:28
  Permalink

  O kas gali argumentuotai paneigti, kad V. Tomkus nėra parazitas?

  Reply
  • 2020 11 rugpjūčio at 15:13
   Permalink

   Pirmiau kas gali irodyti kad yra meras yra parazitas.

   Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *