Redaktoriaus žodis: Kaišiadorys turi savo politinę valkatą?

Lakstymai po partijas ir migracijos nuo nacio iki komunisto – pasaulinis reiškinys. O pasauliniai reiškiniai turi ir periferines, provincialias formas. Kaišiadorių rajonas – galbūt jokia išimtis.

Žinoma, kad rajone, po skandalingo pasitraukimo iš Pravieniškių kalėjimo šulų, pluša tūlas Virginijus Ceslevičius – laikinai iškilus vietvaldos politikas. Vietiniai jį švelniai tituluoja „Cysla“. Jis nei daug, nei mažai – Tarybos narys. Ėjo jis į politines aukštumas kaip karštas mero, konservatoriaus Vytenio Tomkaus bei jo svitos oponentas. Balotiravosi, tiesa, nuo Žaliųjų partijos, kuri buvo gera priekaba niekam nereikalingiems politikieriams. Partijos tos iš esmės nelabai ir esama, tačiau paprasčiau būti formaliai partiniu, negu asmeniškai rinktis parašus išsikelti nepriklausomu kandidatu. Prasmukti tarybon, su vietinių draugų ir aktyvistų pagalba, pavyko. Jojant ant mero ir jo politikos kritikos žirgo.

Šiandien šis rimtas ir rūstus iš jėgos struktūrų į politiką emigravęs dėdė (tokių politikoje daugėja) jau rajono merą remiančioje valdančiojoje koalicijoje. Ir, atsitik tu man taip, pakeitęs orientaciją gavo dar vienas atsakingas pareigas savivaldybei pavaldžioje struktūroje.

Nūnai jis jau ir Socialinės rūpybos centro direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams. Paprastai tariant, kaip pamena bent mano kartos žmonės – sovietinis ūkvedys. Čia lemputę įsukti, čia spintas panešioti, čia kanalizaciją pavalyti, čia valdiškų gėrybių sandėlį atrakinti. Veikla nelabai intelektuali, bet reikalinga ir pačiam gali būti naudinga – kur ūkis, ten kažkas ir prie rankelių gali prilipti. Kaip bebūtų, bet šis postas buvusiam Pravieniškių kalėjimo tūzui nukrito į letenėles bemaž tuo pat metu, kai jis ėmė ir pamilo merą V. Tomkų. Kurio meilė kuriam brangiau kainuoja – jie lai aiškinasi privačiai. Politinė meilė už postą yra gal ir ne kriminalinis nusikaltimas (dar aiškinsimės), bet gali būti pakankama priežastis rinkėjams atleisti politiką iš darbo. Ar vieną, ar abu – rinkimai parodys.

Manytina, kad kalėjimo šefas, tapęs soc. tarnybos „zavchozu“ , išskris pirmas ir didelio politinio gedulo nevyks. Vyskupo Teofilio Matulionio aikštėje nesirinks gausi palaikytojų minia su krištolinėmis ašaromis ir ugningais transparantais. Juk bent jau kol kas, kaip redakcijai signalizuoja jo buvo draugai ir bendražygiai, nepadėjo jis jiems irgi šiltai įsitaisyti. Kai kurie net skundžiasi, kad padėjo juos valdžiai pavolioti. Na bent jau žmonės taip jaučiasi – išnaudoti ir apmauti.
Visa tai, aišku, dar reiks patikrinti – nuo Kauno boulingo baliaus su priedeliais ir toliau sekusio lokalaus detektyvo iki ponios Kazėnienės medžiagos. Laukia serialas.

To be cointinued.

P.S. Niekada, aišku, nedera nusiminti. Prostitucija, taip pat ir politinė, turi savo kainą. O politiniai lavonai, nors ir dar vaikštą, turi savo paskirtį. Galės dirbti kapinių sargais.

Tomas Čyvas, redaktorius

49 thoughts on “Redaktoriaus žodis: Kaišiadorys turi savo politinę valkatą?

 • 2021 8 kovo at 14:21
  Permalink

  Ar paškauskas parašys apie liberalų lyderės prostituciją su koncervatoriais…

  Reply
 • 2021 4 kovo at 20:51
  Permalink

  Kažin ko tyli, it varpą apžiojęs, pats politikas V. Ceslevičius, kodėl neišsako savo pozicijos kodėl norėdamas tapt politiku pagalbos kreipėsi į verslininką R. Paškauską, kodėl būdamas atkaklus mero V. Tomkaus ir konservatorių priešininkas staiga tapo jų rėmėju. Jeigu V. Ceslevičius save laiko politiku ir yra bent kiek protingas ir sąžiningas, tai tą padarytų viešai kokioje nors spaudos konferencijoje.

  Reply
  • 2021 4 kovo at 20:53
   Permalink

   Na nejuokauk it, ar nors vienas yra prisipažinęs kad daro sysių ir kakų į kelnes? Tad negi ir Virgutis turi būt kitoks ir viešint savo silpnąsias vietas?

   Reply
  • 2021 6 kovo at 9:34
   Permalink

   Kreiptis pagalbos į šį verslininku save vadinantį veikėją gali tik jo nepažįstantys. Jo pagalba gali tik pakenkti.

   Reply
 • 2021 4 kovo at 15:10
  Permalink

  Gal V. Ceslevičius supranta, kad tai pirma ir paskutinė jo kadencija kaip politiko, tai ir lenda konservams į užpakalį, tikėdamasis bent kokios naudos. Gal ir jam meras pabarstys trupinių nuo stambaus skolinto duonos kepalo?

  Reply
 • 2021 3 kovo at 19:58
  Permalink

  Kiek čia buvusio boso su antpečiais gerbėjų. Nežinot dar jūs jo. Kadais jis per galvas lipo, ir be jokių ceremonijų. Jei tik reikėdavo kažką iš savo kelio pašalinti neįtikusį. Net su savais jis be skrupulų elgėsi. Kažkada dirbau Pravieniškėse, tai šis dabartinis a lia politikas taip sužaidė, kad iš sistemos buvau iššveistas net pensijos nesulaukęs. Dabar vat duonai Olandijoje turiu užsidirbti. Papasakosiu dar šią istoriją viešai. O jūs, ieškantys sąjungininkų šio politiko asmenyje žinokit – už skatiką jis gali parduoti.

  Reply
  • 2021 3 kovo at 22:47
   Permalink

   Jau verkiu ir prie knygyno eilėje dežururuoju memuarų laidos belaukdama.

   Reply
  • 2021 4 kovo at 15:04
   Permalink

   Redakcija, abejoju ar tas buvęs bosas su pagonais aplamai turi gerbėjų, manau, kad jis pats rašo tuos komentarus pats save šlovindamas. Kiekvienas žino, kad mentai nėra gerbiama visuomenės dalis, o čia mentas ir dar parsidavėlis.

   Reply
 • 2021 3 kovo at 8:37
  Permalink

  O tu bent jau perskaitei tą konvenciją nuo pradžios iki galo?

  Reply
 • 2021 2 kovo at 18:51
  Permalink

  Redaktoriau – neskleiskit melo ir nekurstykit neapykantos…

  Reply
  • 2021 2 kovo at 19:34
   Permalink

   Nerijau, jūs manote, kad Teismas patvirtindamas Nasevičiaus griekus skleidžia melagienas? Tai tik tiesa, nors kažkam skaudi ir labai nepatogi.

   Reply
   • 2021 3 kovo at 14:02
    Permalink

    Nasevičiaus griekas menkniekis palyginus su Paškės prisidirbimais.

    Reply
    • 2021 3 kovo at 19:21
     Permalink

     Tik vienas viešas asmuo, o kitas – privatus 🙂

     Tad lygini nelyginamus dalykus.

     Reply
     • 2021 3 kovo at 22:51
      Permalink

      BK neskirsto taip grubiai… pvz. žmoną lupai virtuvėje ar prie šiltadaržio. Guzus suskaičiuoja. Algi, nepyk.

  • 2021 2 kovo at 19:59
   Permalink

   Nerijau, iš kokios žvaigždės tu nukritai, iš planetos kokios tu nusileidai? 🤔😱

   Reply
 • 2021 2 kovo at 18:49
  Permalink

  Visai nusivažiavo Paškauskis, pats tik komentarą apie varpą gali parašyt. Pats atkatus imdavo iš visų, dabar tik šmėkla teliko. Jam čia už gyvenimo nuodėmes ir skriaudą žmonėms dievas grąžina su kaupu.

  Reply
  • 2021 2 kovo at 22:29
   Permalink

   Taigi ir klebonui neša parapijonys. Neša – reiškia tiki.

   Reply
 • 2021 2 kovo at 10:54
  Permalink

  Ne į temą, bet būtų įdomu sužinoti kokia rajono valdžios pozicija dėl taip visur skaluojamos Stambulo konvencijos. Kiek pastebėjau tai meras V. Tomkus FB paskyroje palaiko gėjus, o va jo patarėjas A. Narbutas elgiasi katalikiškai ir palaiko tradicinės šeimos vertybes. Ar nebus taip, kad meras su savo patarėju susipriešins dėl skirtingų orientacijų? Gal Kaišiadorių Žinios pasidomėtų kokia rajono valdžios politika dėl pideralizacijos Lietuvoje ir rajone?

  Reply
  • 2021 2 kovo at 12:00
   Permalink

   Męs už Kabulo-Dubajaus konvekciją!

   Reply
 • 2021 2 kovo at 9:44
  Permalink

  Kiek čia aistrų. Svarbiausia, kad visus veikiančius asmenis asmeniškai pažįstu dešimtmečiais. Kaišiadoryse aš nuo 80-ųjų, tad faktas, kad mano keliai susikirsdavo ir su jūsų čia linksniuojamu Paškausku. Žiūriu, velniu jį čia laiko. Gal dėl to, kad vietiniame teatre jis kietas režisierius visuomet buvo? Čia labai paprastai. Kai reikia pagalbos, visokie politikieriai be fantazijos bėgdavo pas jį patarimo. O kai vyriokas anuos už rankutės išvesdavo į viršų, anie pradeda rėkti apie jo įtakas. Tad nereikia čia didžių kankinių vaidinti. Kam reikia tokios sumaišties komentaruose, ko jūs čia iki tokio lygio nusileidžiate?

  Reply
  • 2021 2 kovo at 10:47
   Permalink

   Rimantai V, esi 100% teisus, tikrai ne vienas politikas, tame tarpe ir V. Ceslevičius, turėtų gerb. R. Paškauskui padėkit, o ne lot ant jo. Aš suprantu ir gerb. R. Paškauską, jam tikrai turėtų būti skaudu kai išduoda tie kuriais tikėjo ir pasitikėjo, skaudu kada draugai ar bičiuliai tampa padugnėm.

   Reply
   • 2021 3 kovo at 22:53
    Permalink

    Vakar padėjo, šiandien – dėjo.

    Reply
 • 2021 1 kovo at 21:10
  Permalink

  Tikrai seneliui kvankt. Gal tikrai lytį pakeitė. Pasisaugokit vyrai.

  Reply
 • 2021 1 kovo at 21:08
  Permalink

  Klausimas, kada Moroza iš liberalų pabėgs pas laisviečius!!!!!!!!! Ar laukia kol numirs rajono liberal idėjinis vadas. O gal jau balsus renka jiems.

  Reply
 • 2021 1 kovo at 21:03
  Permalink

  Atsiprašau už melą. Atsiprašau ir laisvės partijos už įžeidimą dėl mažumų. Piktas nes išdavė liberalus. Gaila ir pirmininkės, praradimo.

  Reply
 • 2021 1 kovo at 20:57
  Permalink

  Kiek žinau tai Cysla jokiu pavaduotoju nedirba. Čyvas vėl meluoja. Kalbėjau su darbuotojais, tai patvirtino, kad nedirba. Paskis matyt visai atšoko, o žurnaliūgos matyt nuo narkotos neatsigavo. Tik gėjai labiau Paskiui tinka, gal jis ne covidu sirgo, o lyti keitė, nes rašydamas labai jau vyrams simpatiją jaučia. Ir turi dar kontrabandinio viskio žurnalistam akis užpilt.

  Reply
  • 2021 2 kovo at 7:03
   Permalink

   Ceslevičius klyčką Cysla zonoje gavo? Kaip pareigūnui gal nederėtų gyvent pagal zekų panetkes?

   Reply
 • 2021 1 kovo at 20:43
  Permalink

  Kada Romutis Virgį stūmė į politiką aš supratau, kad tai šūdas. Na bet be šūdo neišauga ir grūdas, tad tikėjau, kad iš to naujo jauno šūdo išaugs derlingas ir brandus politinis grūdas, duodantis daug gerų vaisių. Deja, metai ne visada būna derlingi ir grūdas nevisada būna vaisingas ir tampa daugybė grūdų, bet, kad šųdas lieka šūdu tą įrodė Virgis. Ačiū, Virgį, tik tavo dėka supratau kad yra tikras šūdas, mano nuomone tai esi tu, Virgį.

  Reply
 • 2021 1 kovo at 20:33
  Permalink

  Kas gali paneigti, kad Ceslevičius nėra konservatnikų kurva?

  Reply
 • 2021 1 kovo at 20:30
  Permalink

  Virgi, prisipažink viešai, kad esi gėjus ir visi pagrysti ir nepagrįsti kaltinimai nuo tavęs nuplaus it šūdas upeliu. Virgi, mes tikime, kad pripažinsi ne tik sau, bet ir kitiems, kad esi kitoks, netradicinis. Juk nėra nusikaltimas būt gėjumi.

  Reply
 • 2021 1 kovo at 20:25
  Permalink

  Virgi, tu šaunuolis – sugebėjai apipi… Paškauską, tai net neabejoja, kad apipi… ir merą V. Tomkų. Na o kaip bus su A. Radvila? Juk tas linkęs apipi… kitus, tai, tikėtina, kad tave ne tik apipi…., bet ir išpi… Virgi, ar esi pasiruošęs būti apipi… ir išpi….?

  Reply
 • 2021 1 kovo at 20:14
  Permalink

  Na va paskio pinigai suvaikščiojo ir apie aną galą rašo, ką ir sakiau gausi porciją iš iškrypėlių. Matyt jiems patinka kad rašo, nes laisvėj buvę paskio bendražygiai perbėge. Uoj senelis dar nori vyriškos meilės…

  Reply
 • 2021 1 kovo at 20:08
  Permalink

  Tai tipo Paškauskas kažkada buvo susidėjęs su Ceslevičiumi ir dėl to tas Ceslevičius į politiką pateko? Nu nesąmonė, tikrai netikiu, kad protingas žmogus į politinę areną dalbajobą atvestų.

  Reply
 • 2021 1 kovo at 19:54
  Permalink

  Na nieko kito ir nesitikėjau iš mento, py… daras buvo 3,14deru ir liko.

  Reply
 • 2021 1 kovo at 19:52
  Permalink

  Prisiminkime buvusius prezidento rinkimus ir šūkį „UŽ MENTĄ NIEKADA NEBALSUOSIU“. Tai stojasi klausimas – kokio by… balsavote už tą ceslevičių savivaldos rinkimuose?

  Reply
 • 2021 1 kovo at 19:47
  Permalink

  Bet T. Čyvui tikrai kažkas negerai, kad drįsta rašyt tiesą apie TSKP (Tėvynės sąjunga konservatorių partija) ir LGBT sandorius. Beje, kurią pusę atstovauja V. Ceslevičius, turbūt LGBT?

  Reply
 • 2021 1 kovo at 19:43
  Permalink

  Virgi, laikykis, visa LGBT bendruomenė už tave. Mes tave mylim.

  Reply
 • 2021 1 kovo at 19:40
  Permalink

  Akivaizdu, kad Ceslevičių Virgiukas, už papūtimą mero ir kitų konservatnikų birbynė, gauna konservų trolių palaikymą. Niekam juk nepaslaptis, kad Virgis ilgą laiką grojo Pačkausko dūdelę (tikėtina, kad net žymės ant lūpų išlikę nuo grojimo), bet Virgiukas suprato, kad mero dūdelė galimai jaunesnė, tad ir standesnė, tad ją begrojamt gal ir daugiau naudingo jogurto išsiveržia. Tad gal dėl didesnio kaloringumo Virgutis perėmė mero birbynę?

  Reply
  • 2021 1 kovo at 20:15
   Permalink

   Nemalkit šūdo, Virgis kaip dirbo Pačkausko taip ir dirba, va tik gavo didesnį pasitikėjimą konservatorių asilų. Negi V. Tomkus nenutuokia, kad Virgis visą info atraportuoja savo krikštatėviu?

   Reply
 • 2021 1 kovo at 19:32
  Permalink

  Virgi, pasiruošk, tuoj gausi porciją užsakomųjų komentarų. Čia visada taip. Užsakovas sumokės tada laikykis, arba žurnalistikai dar neišsiblaivė po honoraro už šį straipsnį…..tėtukas su sūneliu turbūt dosniai sumokėjo už ….

  Reply
 • 2021 1 kovo at 19:26
  Permalink

  Gaila, kad rajone purvu pilstosi buvę politikai. Virginijau, nors esu geras šio bulvarinio portalo užsakovo ir sponcoriaus bičiulis, noriu palinkėt tau ištvermės ir nekreipt dėmesio į šią rašliava. Virginijau, juk tu žinai kas už šiuos rašinius moka ir bando paveikti tavo sprendimus. Nepasiduok spaudimui, o tiesa į paviršių tikrai išlys…nedaug liko laukt. Aš ir pats jei reiks duosiu parodymus, nes per tiek metų pavargau jausti savo bendražygio spaudimą. Laikykis, Žmonės tiesą atsirinks. Turbūt su šiuo žmogum pasibaigs ir liberalų era mūsų rajone.

  Reply
  • 2021 1 kovo at 20:17
   Permalink

   Tu, buvęs mere, ar tik neperdėtai save tituluoja? Algimantai, tau iki mero kaip nuo Kriaučiškių iki Atjautos rakom.

   Reply
 • 2021 1 kovo at 19:14
  Permalink

  Tik netikiu, kad Čyvas nusirito iki tokio lygio. Nes buvo respublikinio lygio žurnalistas, gaila, aukoja gyvenimą senam KGBistui. Valgyt reik už kažką…

  Reply
 • 2021 1 kovo at 19:09
  Permalink

  O tai čia tas verslininkas kur viską kazino pralošia, už aferas tuoj pastatą mieste atims, na žurnalistams ant buteliuko dar sukrapšto.

  Reply
 • 2021 1 kovo at 19:06
  Permalink

  Ačiū Almantui už straipsnį, pagal užsakymą, na kokių 30 eurų, atitinka lygį….

  Reply
 • 2021 1 kovo at 19:03
  Permalink

  Nesusidėk Virgi su paškauskų šutve. Jei pila mėšlą reiškiasi pasirinkai teisingai ir savo pasisakymais taryboj palietei korumpuotos šutvės darbelius. Tegul mala šūdą, juk paškauskinių pokeristai už tave vis tiek nebalsavo. Negali tos kiaulės prie lovio pripult, tai mėšle ir kapstosi….Spaudimas teisingam tarybos nariui….matyt nevykdo UKAZŲ

  Reply
 • 2021 1 kovo at 18:52
  Permalink

  Cysla užkabino neliečiamuosius Vaicekauskus. Sūneliui dirbant vadovu daromos galimos afioros su butų pirkimu po 60 tūkst. eurų, statybos ir tt, draugelis romutis bando korumpuotus gint. Šaunuolis Virgi nesusidėk su šiais senais komunistais. O dėl Čyvo tiesiog gėda. Geras buvo žurnalistas, bet alkoholis daro savo.

  Reply
 • 2021 1 kovo at 18:45
  Permalink

  Čyvka už butelį gali pavaryt. Dar matyt neišsiblaivė.

  Reply
 • 2021 1 kovo at 17:18
  Permalink

  Pa našus veikejas yra ir p cyvas, kuris nusirito iki kais šudasklaidos redaktoriaus

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.