Rinkimų stebuklai Kaišiadoryse: socialdemokratai – už konservatorių ir prieš liberalą

Prieš antrąjį tiesioginių merų rinkimų turą Kaišiadorių rajone ėmė dėtis neregėti dalykai – vietos socialdemokratai paramą pareiškė amžinųjų oponentų – Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) kandidatui Vyteniui Tomkui.

Šią savaitę Kaišiadorių socialdemokratų puslapyje „Facebook“ padėkojo visiems, kurie balsavo už socialdemokratus. Šios partijos atstovai gavo 7 mandatus vietos taryboje, tačiau jų kandidatas į merus Romualdas Kubiakas liko trečias.

„Kviečiame aktyviai dalyvauti pakartotiniuose mero rinkimuose ir savo balsais paremti jauną, išsilavinusį, energingą, perspektyvų kandidatą, galintį įvykdyti esmines permainas žmonių gerovei. Ateikite, balsuokite, nelikite abejingi savo rajono ateičiai“, – rašo socialdemokratai.

Nors jie kandidato, kurį remia, neįvardijo, tačiau akivaizdu, kad jų minimas jaunas ir perspektyvus kandidatas – 35 metų konservatorius V.Tomkus. Jo priešininkas rinkimuose – 64 metų Liberalų sąjūdžio atstovas  Romualdas Urmilevičius.

Su socialdemokratais į rajono tarybą buvo išrinktas skandalingai pagarsėjęs verslininkas Algimantas Radvila.

Prieš pat rinkimus pasirodė garso įrašas, kuriame jis pykstasi su Darbo partijai priklausančiu vestuvių muzikantu Edvinu Girsa, kuris žiniasklaidai ir papasakojo apie teisėjų vakaronę, nes esą jam už grojimą nebuvo sumokėta.

Beje, E.Girsa taip pat kandidatavo į tarybą, tačiau nesėkmingai.

Teisėjų tarybos įkurta komisija svarsto, ar Apeliacinio teismo teisėjai, Kaišiadoryse vakarieniavę pas verslininką A.Radvilą, nepažeidė profesinės etikos.

Apeliacinio teismo kancleris Juozas Akstinas dėl šio įvykio pasitraukė iš pareigų.

Jis tikina mokėjęs už vakarienę, bet čekio neišsaugojęs. Apeliacinio teismo pirmininkas patvirtino, kad įvykiu domisi Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Kauno valdybos pareigūnai.

Šaltinis:
http://s2.15cdn.lt/img/static/15min_logo_1.gif

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *