Skaitytojo komentaras: nesuprantu mero liaupsių Laimutei

„Kaišiadorių -Žinios“ gavo skaitytojo kometarą, kuriame tūlas kaišiadorietis stebisi mero V. Tomkaus liaupsėmis atsisveikinant su LR Seimo nare Laimute Matkevičiene. Tad su savo skaitytojais dalinamės šiuo trumpu tekstu,

_______________________________________________________________________

Kaišiadorių rajono meras konservatorius Vytenis Tomkus, savo Facebook paskyroje paskelbtame įraše, įžūliai klaidina Kaišiadorių krašto žmones ir demonstruoja išlaikytinio mentalitetą. Meras visais įmanomais būdais žarsto pagyras rinkimus pralaimėjusiai seimo narei Laimutei Matkevičienei, kuri atstovauja Lietuvos valstiečių žaliųjų sąjungą. Kaip didžiausią seimo narės nuopelną, meras pateikia faktus apie Kaišiadorių rajoną pasiekusias investicijas iš valstybės biudžeto programų. Seimo nario pagrindinė pareiga yra įstatymų leidyba ir savo rinkėjų atstovavimas. O valstybės investicijų programa į regionus vyksta ir be seimo narių pagalbos. Svarbu, kad savivaldybė paruoštų kokybiškus ir savalaikius investicinius projektus. Būtent mero, o ne seimo nario pareiga yra jais rūpintis. Pagaliau meras turėtų žinoti, kad Kaišiadorių krašto žmonės sunkiai dirba ir sumoka daug mokesčių tiek į savivaldybės, tiek į centrinį valstybės biudžetą. Todėl jie teisėtai nusipelno investicijų į savo aplinką, kuria naudojasi. Tačiau merui, kažkodėl atrodo, kad su ištiesta ranka reikia važiuoti į Vilnių ir kaulyti pinigų, kuriuos patys Kaišiadorių gyventojai ir sumokėjo. Toks išlaikytinio mentalitetas buvo labai populiarus ir sovietiniais laikais, kada vietos valdininkai vežė dešras ir važiavo maldauti pinigų, tik dažniausiai ne į Vilnių, bet į Maskvą. Meras privalo išdidžiai ir oriai atstovauti jį išrinkusių gyventojų interesus, o ne vizginti uodegą prieš Vilniaus valdžią. Labai keistai atrodo konservatoriaus Vytenio Tomkaus giedami ditirambai valstiečių politikei Laimutei Matkevičienei vykstančių rinkimų į seimą fone. Nacionaliniu mastu vyksta intensyvi kova tarp konservatorių ir valstiečių, kas gaus didesnį pasitikėjimą ir formuos naują koaliciją. Viešai girdamas valstiečių atstovę, meras netiesiogiai ragina nepalaikyti savo partiečio A. Ažubalio antrajame rinkimų ture. Nors gal nereikia stebėtis tokiais Vytenio Tomkaus politiniais viražais. Juk jo politinė gyvybė Kaišiadorių rajono savivaldybėje tiesiogiai priklauso nuo valstiečių – žaliųjų paramos. Dviguba moralė ir dviveidystė tegul būna pačio mero sąžinės reikalas. Tačiau niekas jam nesuteikė teisės klaidinti ir vedžioti už nosies Kaišiadorių krašto žmonių.

Pagarbiai,

Algimantas

28 thoughts on “Skaitytojo komentaras: nesuprantu mero liaupsių Laimutei

 • 2020 19 spalio at 10:27
  Permalink

  Už A. Ažubalį balsuoti neverta, nes jis jau ir taip pateko į seimą pagal sąrašą, tad logiška būtų balsuoti už S. Lengvinienę. Be to jį vietinė, o Ažubalis svetimkraštis, kuris gal būt net nežino kur tie Kaišiadorys.

  Reply
 • 2020 18 spalio at 6:41
  Permalink

  Be L. Matkevičienės Kaišiadorių konservatoriai kaip šuo be blusų.

  Reply
 • 2020 18 spalio at 6:40
  Permalink

  Na L. Matkevičienei turbūt sunku susitaikyti su tuo, kad rinkėjai ją iš seimo pasiuntė na……. mo, tai ir vis dar bando vaizduot įtakingą politikę. Gal ji dar tikisi, kad šventėse ir toliau galės parodijuot tautinius rūbus už mokesčių mokėtojų pinigus?

  Reply
 • 2020 18 spalio at 6:33
  Permalink

  V. Tomkaus ir L. Matkevičienės investicijų pritraukimu turėtų susirūpinti teisėsauga, kad atsakytų į klausimą kieno kišenėje tos investicijos nusėdo ir kodėl išaugo rajono skola?

  Reply
 • 2020 18 spalio at 6:31
  Permalink

  Aš manau, kad pirmame rinkimų ture V. Tomkus ir jo komanda labiau palaikė valstietę L. Matkevičienę nei A. Ažubalį. Ažubalis tik čiabuvių kvailokų konservatnikų mylėtojų dėka pateko į antrą rinkimų turą. Kaip suprantu tai tiek V. Tomkus nepalaiko respublikinių konservatorių, tiek L. Matkevičienė respublikinių valstiečių, tai ar negeriau abiems kurti naują partiją ir pavadinti ją „valstybinio turto grobstytojų partija“?

  Reply
 • 2020 18 spalio at 6:17
  Permalink

  L. Matkevičienė, liaupsindama merą V. Tomkų ir remdama konservų kandidatą A. Ažubalį, gal dar tikisi, kad iš projektų dar kaskart atseikės sotesnį kąsnelį ir jai? Naivi moteriškė – kai tik bus išpeūdinta iš seimo, tai abejoju ar aplamai ją pažinos V. Tomkus.

  Reply
  • 2020 19 spalio at 8:04
   Permalink

   Marijonas, Vincas, Albertas, Pranas, Karolis lankėsi gėjų klube ir paryčiui, sugulę į vieną lovą, sukurpė to paties turinio rašliavą.

   Reply
 • 2020 17 spalio at 21:14
  Permalink

  Seimą galėčiau palyginti su itin svarbiu organizmų ir tam, kad jis dirbtų sklandžiai tai turėtų turėt gerą galvą, stiprų stuburą, širdį, plaučius ir tt. Ilgai galvojau su kokiais to organizmo organais galėčiau palyginti L. Matkevičienę ir A. Ažubalį. Neradau jokio kito atitikmens Laimutei kaip šiknaskylė, o Ažubaliui kaip hemorojus. Beje, tie du organai turi ir piktybinį naviką Vytenį.

  Reply
 • 2020 17 spalio at 20:49
  Permalink

  Ne į temą, bet noriu iš Matkevičienės nors kartą, kad ir po daugelio metų, jei prabilo jos sąžinė, sulaukt taip ilgai laukto atsakymo į šimtus kartų užduotą klausimą – ligoninei skirtas linoliaumas paklotas pas jus ar pas jūsų sūnų?

  Reply
 • 2020 17 spalio at 20:19
  Permalink

  Buvus gerbiama Laimutė, tai už kiek pardavėte sielą demonui Vyteniui?

  Reply
 • 2020 17 spalio at 20:15
  Permalink

  L. Matkevičienė juk politinė prostitutė (nors man norėtūs vadinti politine K.. va). Kiek ji partijų pakeitus, kad tik naudos turėtų? Buvo biesas žino kuo – sicdemė ar komunistė, valstietė, nenustebčiau, kad dabar konservatorė taps, po kiek laiko gal vėl naujos partijos ieškos.

  Reply
 • 2020 17 spalio at 20:09
  Permalink

  Kai visoje Lietuvoje LŽVS ir jų vadas R. Karbauskio koneveikia ir keikia TS-LKD, tai L. Matkevičienė eilinį kartą veikia prieš savo partiją ir partijos kolegas, užsiimdama politinė saviveikla remia savo partijos priešus konservatorius. Ar tik ne dėl tokių narių kaip L. Matkevičienė valstiečiai ir prapi… seimo rinkimus?

  Reply
 • 2020 17 spalio at 20:01
  Permalink

  Tai gal V. Tomkus su L. Matkevičiene turi įsteigę kokį pogrindinį ir nelegalų UAB investicijų pritraukimui, investicijų nuo kurių rajonas grimzta į skolas? Gal tuo mero ir seimūnės pogrindiniu UAB laikas būtų domėtis STT ir FNTT?

  Reply
 • 2020 17 spalio at 19:52
  Permalink

  Kas jau kas, bet L. Matkevičienės palaikymas seimo rinkimuise konservatoriui A. Ažubaliui tikrai nėra pliusas, tai greičiau pagalys į dviračio ratų špykius. A. Ažubalis praras daug balsų vien todėl, kad jį remia L. Matkevičienė.

  Reply
 • 2020 17 spalio at 19:41
  Permalink

  Pasirodo politika gadina žmogų. Tiek L. Matkevičienę, tiek A. Ažubalį pažįstu nuo jaunystės, abu buvo žmonės kol nepateko į seimą, abudu seime nužmogėjo, tik Ažubaliui nužmogėt prireikė kelių kadencijų, o Matkevičienei pakako ir vienos. Pažįstu ir Tomkų nuo kūdikystės – kaip buvo dalbajobas, taip ir yra.

  Reply
 • 2020 17 spalio at 19:35
  Permalink

  O kas čia keisto, kad klimaksinė ex. seimo boba palaiko klimaksinį esamą ir galimai būsimą seimo narį?

  Reply
 • 2020 17 spalio at 19:32
  Permalink

  Matkevičienė pritraukė investicijų? Nejuokinkit. Koks rimtas investuotojas gali investuot į nupiepusį albinosą ir seną bobą, apsirengusią įkapuais panašiais į tautinius rūbus? Na į tokius gali investuot arba visiškas durnių, arba graborius Radvila.

  Reply
  • 2020 17 spalio at 20:34
   Permalink

   Jaunimas, susitelkime, pabūkime vieningi nepriklausomai nuo politinių pažiūrų, būkime aktyvūs ir neleiskime nukvakusiems seniams mus valdyti dar 4 metus. Išleidom į pensiją ir augint anūkų gerbiamą L. Matkevičienę, išleiskime į užtarnautą poilsį ir gerbiamą A. Ažubalį. Nepeikime jų, o padėkokime už atliktus darbus ir rinkime naujos kartos politikus jaunesnius.

   Reply
   • 2020 17 spalio at 20:37
    Permalink

    Tikrai taip, apie mirusius gerai arba nieko, o jūsų minimi kandidatai juk politiniai lavonai. Lavonais pasirūpinti gal galėtų iškritęs iš rinkimų LSDP kandidatas Radvila?

    Reply
 • 2020 17 spalio at 19:25
  Permalink

  Maniau, kad L. Matkevičienė 4 metus nieko doro neveikė seime, o tik gavo algą, tratino kanceliarines ir reprezentacinės lėšas, nelegaliai gyveno seimo viešbutyje ir už mokesčių mokėtojų pinigus trainiojosi po šventės, bet pasirodo, kad klydau, pasirodo ji tarpininkavo tarp mero ir investuotojų dėl atkatų gavimo. Nu pasirodo nėr visiškai kvaila ta Nelaimutė, o labai sukta ji.

  Reply
 • 2020 17 spalio at 19:20
  Permalink

  O gal jaunas meras tratina seną seimūnę? Jau iš patirties žinau, kad ko tik nepadarys klimaksinė boba dėl jauno ir gero by… Gal neišimtis ir Laimutė su Vyteniu?

  Reply
 • 2020 17 spalio at 19:16
  Permalink

  Valstietė už konservatorius? Jei būtų balandžio 1-oji, tai suprasčiau, kad tai L. Matkevičienės pokštas, bed dabar manau, kad tai Laimutės senatvinis marazmas arba savi privatūs interesai.

  Reply
 • 2020 17 spalio at 19:14
  Permalink

  Tai ar L. Matkevičienės pritraukimu investicijų V. Tomkui neturėtų susidomėti specialiosios tarnybos? Kaip abu teigia, kad pritraukė investicijų, bet jų nesimato ir rajonas praskolintas. Tai gal tos investicijos nusėdo Vytenio ir Laimutės čimodanuose, nes į kišenes neturėtų tilpti?

  Reply
 • 2020 17 spalio at 12:57
  Permalink

  Logiška. Girdėjot? Šimonytė rašydama apie kitų metų biudžetą aiškina, kad žalios spalvos trinkelėm su USB jungtimi ateina galas. Rajoniniai politžiurkiai ketvirtas dešimtmetis gyvena iš nesibaigiančių stroikių. Kai esi jaunas, gražus ir protingas taip liūdna likti ant valdiškos algos:)))

  Reply
 • 2020 17 spalio at 11:08
  Permalink

  Kožnas tipinis konservatnikas nori vieno – bent vieną kadensiją suskraidyti Briuselin. Su kosmine alga ir visais priedais. Vyriausybės rūmuose šalta ir skersvėjai. Seime klaiki ventiliacija ir vaidenasi nuo Napaleono karo laikų. Landsbergiai net švogerį Andriulį pasamdė antiagitacijai. O Kubiliui pažadėjo paminklą didesnį už Brazausko. Tai tas ir pasisakė : tie kas dar nepastipo per gamyklų ir kolchorų uždarymą ir dvi ekonomines krizes – dabar tikrai sočiai pabadaus. Silvija man SS Silviją kažkuo primena. Tą kur Ritkai iš VRM už asfaltą dėkojo. Nieko gero, bet kokių tik nesamonių nepridarai kai tau bado dieta vėl grasina?

  Reply
 • 2020 17 spalio at 8:55
  Permalink

  Tai, kaip suprantu, kad meras tikėjosi, kad į antrą turą pateks L. Matkevičienė ir A. Radvila, o A. Ažubalį įkišo tam, kad konservatoriai nelaimėtų?

  Reply
 • 2020 17 spalio at 8:54
  Permalink

  O meras V. Tomkus nepaminėjo, kad seimo narė L. Matkevičienė nelegaliai gyveno seimo viešbutyje ir papirkinėjo rinkėjus?

  Reply
 • 2020 17 spalio at 8:53
  Permalink

  Rajono žmonės dirba ir sumoka daug mokesčių, o meras ir seimo narė juos lengvai taško.

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *