Skaitytojo laiškas. Apie politikos perbėgėlius

„Kaišiadorių žinių“ redaktorių pasiekė šiuo metu užsienyje gyvenančio mūsų kraštiečio laiškas, kuriame jis, po ankstesnių mūsų leidinio publikacijų, dalinasi savo pastebėjimais apie vertybinius santykius su vienu iš Kaišiadorių rajono politikų. Manau, jo nuomonė dėl politinių jėgų rokiruočių bus verta ir mūsų skaitytojų dėmesio. Taigi, susipažinkite su buvusio mūsų žemiečio nuomone.


Tomas Čyvas
„Kaišiadorių žinios“ redaktorius

_______________________________________________________________________________________________________________________________

Šiuo metu aš negyvenu Lietuvoje, tačiau vis dar įdėmiai seku, kas vyksta mano krašte. Perskaičiau jūsų portale publikuotą Tomo Čyvo straipsnį apie politines rajono peripetijas, kuriame buvo nagrinėjami iš opozicijos į mero stovyklą perbėgusio savivaldybės tarybos nario V. Ceslevičiaus vertybiniai fundamentai. Ir nors ir labai nenoromis, prisiminiau senas istorijas, kurios pakeitė ir mano gyvenimą.

Puikiai suprantu, kad visas šis triukšmas kilo po to, kai šis savivaldybės tarybos narys pakeitė politinę stovyklą, kai tapo perbėgėliu. Tai jo asmeninis reikalas. Tačiau šioje situacijoje įžvelgiu ir pozityvų tokio poelgio aspektą – dabartinis politikas, o taipogi kažkada buvęs aukštas kalėjimų sistemos pareigūnas, prarado įtakingo Kaišiadorių verslininko palaikymą. Ir viliuosi, kad tokio vadinamojo „stogo“ praradimas atvers galimybes specialiosioms tarnyboms prisiminti ankstesnes dabartinio politiko nuodėmes. Nes anksčiau tai buvo sunkiai įmanoma. V. Ceslevičius dirbdamas Pravieniškėse turėjo itin stiprų politinį palaikymą. Kai jis tapo kolonijos vadovu, teisingumo ministru mūsų šalyje dirbo tuometinis liberalas R. Šimašius. Prieš Ceslevičiui tampant kolonijos vadovu, juodas Kaišiadorių verslininko „Mercedes“ dažnai stovėdavo aikštelėje prie ministerijos, pats mačiau kolegų darytas nuotraukas. Liberalų įtaka ir pažintys padėdavo Ceslevičiui sausam išbristi ir iš kolonijos administraciją purčiusių skandalų. Tačiau dabar „stogo“ nebeliko ir atsiveria naujos galimybės teisingumui.

O tam tikras teisingumas – mano tikslas. Kažkada aš turėjau palikti darbą kolonijoje, netekau pareigūno pensijos. Kai V. Ceslevičius viename Kauno boulingo klube sužaidė mano ir kolegų silpnybėmis ir galimai sukūrė situaciją, kad jam neparankūs žmonės padarytų darbo tvarkos pažeidimą. Taip jis šalino sau neparankius žmones. Nors ir pats darė gausybę daug rimtesnių pažeidimų, kuriuos specialiosios tarnybos tikrai prisimins. Nes aš turiu ambicijų atstatyti teisingumą – kad ir dabartinis politikas, įvertinus jo netolimos praeities nuodėmes, taipogi netektų teisės į pareigūno pensiją.

13 thoughts on “Skaitytojo laiškas. Apie politikos perbėgėlius

 • 2021 9 kovo at 21:00
  Permalink

  Visi nesame šventi – kiekvienas kartais slystam, paslystam, nusižengiam, nusidėdam ir t.t., tad neišimtis ir V. Ceslevičius. Man tikrai nėra keista, kad jaunas, nepatyręs ir ne visai gabus jaunas žmogus suklydo. Aš Virgį žinau senai kaip gana jautrų nors ir ne visai protaujantį jaunuolį, todėl suprantu kaip jis dabar blogai jaučiasi papuolęs į tą politinę mėsmalę. Nenustebčiau jei žmogus nervinę įtampą, kad nepultų į depresiją, malšina anonizmu.

  Reply
 • 2021 9 kovo at 20:42
  Permalink

  Žinant į kokios seksualinės pakraipos partija pasidavė Šimašius, tai nenustebčiau, kad ir žmoną paliko dėl Ceslevičiaus. Beje, meras Tomkus ir tas pakraipas, manau, toleruoja.

  Reply
 • 2021 9 kovo at 20:31
  Permalink

  O kas gali paneigti, kad V. Ceslevičius, prisilyzinęs prie mero, nėra gudriai infiltruotas informatorius to verslininko su juodu Mersu? Ar tik kondifensiali savivaldybės informacija V
  Ceslevičiaus dėka nepasiekia ir to verslininko su Mersu ausų?

  Reply
 • 2021 9 kovo at 20:22
  Permalink

  Oi tas Virgis, visai pasimetęs gyvenime ir elgiasi neadekvačiai – bėgioja nuo vieno pas kitą it kokia kurva – nuo Radvilos lėkė pas Paškauską, nuo Paškausko pas Tomų, nuo Tomkaus vėl pas Radvilą… Nu tikra politinė kurva.

  Reply
 • 2021 9 kovo at 20:18
  Permalink

  O šventas naivume – kiek reikia būt naiviam, kad balsuot už tokį jau gimusį politiniu lavonu V. Ceslevičių? Bet yra kaip yra, gerai dar kad jo dar į merus ar į seimą neišrinko – rinkėjai ne visi durni.

  Reply
 • 2021 9 kovo at 20:13
  Permalink

  Cysla durnas, kad aplamai į politiką nuėjo, tai dabar bus išnarstyti iki smulkmenų juo griekai. Būtų sau ramiai pasitraukęs iš kalėjimų, gavęs mento pensiją, gal net kokį versliuką sukęs ir gyventų sau ramiai. O dabar gi panoro būt svarbiu rajonui, nors iš jo politikas kaip iš by… kulkosvaidis.

  Reply
 • 2021 9 kovo at 20:07
  Permalink

  T. Čyvai, negi tikiesi kad prabus V. Ceslevičiaus supuvusi sąžinė?

  Reply
 • 2021 9 kovo at 16:30
  Permalink

  Juokingai naivūs ir kvaili komentarai.

  Reply
  • 2021 9 kovo at 20:05
   Permalink

   Juozai, gal tu ir teisus, tad parašyk ką nors ne naivaus ir protingo. Juozai, nesugebi? Tai gal esi naivus, kvailas, durnas, daunas, šizofrenikas ir aplamai dalbajobas?

   Reply
   • 2021 10 kovo at 16:53
    Permalink

    Su durniais diskutuoti? Ar reikia? Vis tiek jie netaps protingesni.

    Reply
 • 2021 9 kovo at 13:59
  Permalink

  Tai, kad Radvila lyg ir su Lexsusu, o ne su Mersu važinėja. Na žinant Radvilos ryšius su teisėjais, tai tikėtina, kad ir Ceslevičių išsukinėjo nuo nuodėmių, bet, manau, kad jų bičiulystė iširo kai galimai Ceslevičiaus dėka Radvilos prekyba buvo išbovinta iš Pravieniškių.

  Reply
 • 2021 9 kovo at 13:34
  Permalink

  Na ir ką gi tas emigrantas gali padaryti buvusiam savo bosui? Juk buvęs mentas yra dabar polytikas- tarybos členas, tad turi nečiulpuamumą, oi, tai yra neliečiamumą. Visi prisidirbę padlos lenda į politiką, kad nebūtų nubausti už buvusias zbitkes, kadangi nebaudžiami, tai ir politikoje daro zbitkes.

  Reply
 • 2021 9 kovo at 13:27
  Permalink

  O ar mero stogas nėra tvirtesnis nei verslininko su Mersu? Nepamirškite, kad V. Tomkus sausas išlipo iš balos Palangos Kredito Unijos pinigų iššvaistymo skandale, beje ir dabar rajone vykdomi darbai daug kam kelia abejonių dėl ganėtinai per didelių sumų ir nekokybiškų darbų, na o V. Tomkaus teisėsauga net nejudina, nors tikriausiai jau senai turėjo išvesti su antrankiais. Tai gi kas gali paneigti, kad V. Tomkaus nėra stiprūs ryšiai su teisėsauga? Tai gal ir V. Ceslevičius suprato, kad V. Tomkus gali jį išsukt?

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *