Tarp leftizmo ir nostalgijos sovietmečiui

Šiandien „Kaišiadorių žinių“ skaitytojams siūlome pailsėti nuo vietos aktualijų – jūsų dėmesiui rekomenduojame podkastų laidos „Neredaguota“ studijoje įrašytą pokalbį su politologu, dėstytoju ir leidėju Vytautu Sinica.

Atsakymas į vis dažniau kur nors išlendantį klausimą, ar tik netarnaujame Kremliui, kai kritikuojame leftizmą, ES ydas ir panašius dalykus. Kodėl neatsiribojame nuo „vatnikų“? Gal šiame video pateiktas atsakymas iš tiesų paaiškins mūsų santykį su prorusiškumu ar naująja kaire.

5 thoughts on “Tarp leftizmo ir nostalgijos sovietmečiui

 • 2021 13 balandžio at 18:53
  Permalink

  Nereiks ir Ruso, kad išnaikintų lietuvius kaip tautą, pakaks ir konservatnikų+liberastų+laisvų pederastų koalicinės vyriausybės. Jie viską daro, kad išnyktų šeima ir krikščionybė.

  Reply
 • 2021 13 balandžio at 18:44
  Permalink

  Tai ar ne TS-LKD konservatnikai sugalvojo terminą vatnikai, kad įžeist ir pažeminti tuos, kas turi bent kiek proto ir nepritaria landsberginių mafijai?

  Reply
 • 2021 13 balandžio at 18:39
  Permalink

  Beje, o koks skirtumas tarp vatniko ir konservatnikų? Manau, kad esami ir save vadinantys konservatoriai kaip tik ir yra vatnikai, tarnaujantys Putinui. Pažiūrėkim laikus nuo Kubiliaus, Grybauskaitės iki dabar Šimonytės – jie visas jėgas deda, kad Lietuvos žmonės nepriklausomoje Lietuvoje jaustusi blogai ir jaustų nostalgiją tarybų sąjungai.

  Reply
  • 2021 13 balandžio at 19:00
   Permalink

   Na Kaišiadorys buvo, yra, manau, kad dar ilgai bus vatnikų rajonų, nors jau antrą kadenciją rajonui vadovauja žmogystos save vadinantys konservatoriais. Manau, kad nė vienam neteko rast kažką panašaus į konservatizmą mūsų rajono valdžioje. Nors meras ir jaunas, nematęs tuo sovietizmo, bet elgias kaip tikras komsomolcas – savo patarėju buvo pasiskyręs kgbistą R. Kubiaką, garbės pilietis vis dar tarybinis proluataras B. Bradauskas, Kaišiadorių skyriuje vis dar galimai KGB agentas K. Jakelis, o kur dar gatvių pavadinimai ir paminklai šlovinantys sovietinę atributiką. Na žodžiu mūsų rajono konservatnikai tikri šaunuoliai, didžiuotųsi jais ir Leninas, ir Stalinas.

   Reply
 • 2021 13 balandžio at 18:34
  Permalink

  Visi vatnikai, kurie klausosi tokių politologų ir apžvalgininkų, nes vienintelis ir tikras apžvalgininkas yra M. Laurinavičius, na gal dar R. Valatka. Tikri patriotai klausosi tik jų ir tiki tik jais.

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *