Tomas Čyvas: užsidarysime, bet dar imkite pinigų paskutinei puotai

Sudėti du su dviem lyg ir mokino visus. Deja, kai kas išsitobulino gal trigonometrijoje, bet aritmetiką palieka nuošaly, kaip „ne lygį“.

Ką tik išmokėtos pensijos, pašalpos, vaiko pinigai. Vyriausybė paskelbia, kad laiko realizuoti prieššventines išmokas yra pora dienų, paskui bus sunkiau. Kokių tikimės rezultatų? Panašių kaip šachmatininkas, kuris taip susimąstęs apie ilgos partijos baigmę, kad gauna matą dviem ėjimais?

Valdiškai prasitestuoti galima tik važiuotam, nors privatininkui ne popa jokios kūno dalies, kad ateisi pėstute, o grįši su slidėmis. Na arklys tai dar prišikti gali, o kame problema šiaip – koks kieno reikalas net jei aš įvaldęs teleportaciją?

Ir vėl nuskambės tas pats atsakymas – neieškokite logikos, laikykitės nustatytos tvarkos. Valdžios keičiasi, o du su dviem ir vėl nesusideda. Sprendimai sukels daugiau grūsties ir paskui bus galima rėkti, kad vėl reikia „ką nors daryti“, nes „rekordai“, „dega miestai“, liepsnoja ligoninės“ Ir vėl „reikia kažką daryti“. Sakiau ir pakartosiu – geriau nieko nedaryti, nei daryti nesąmones. Nes pusantro duobkasio nebūna Bet nei samdyti analitikai, nei patarėjai to kažkaip nepapasakoja…

Tomas Čyvas, apžvalgininkas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *