Už ką balsuosite antrajame Seimo rinkimų ture?

Pirmasis Seimo rinkimų turas Kaišiadorių – Elektrėnų apygardoje atvėrė plačius kelius politikos naujokei – Laimutei Matkevičienei (LVŽS) mesti iššūkį politikos rykliui – Mantui Adomėnui (TS-LKD).  Už gydytoją balsavo daugiau nei 4,5 tūkst. rinkėjų, o tai sudarė beveik 25 proc. visų balsų. M. Adomėną palaikė daugiau nei 3,7 tūkst. piliečių, kurie jam sukaupė 20 proc. politinių dividendų.

Nepaisant to, kad favoritu laikytas Marius Muižinikas, mistiškai liko trečias, antrajame rinkimų ture teks rinktis – valstiečiai ar konservatoriai. Ta proga vėl  rengiame rinkėjų nuomonės apklausą ir kviečiame aktyviai dalyvauti, pareiškiant savo nuomonę.

Už ką balsuosite antrajame Seimo rinkimų ture?

View Results

Loading ... Loading ...

5 thoughts on “Už ką balsuosite antrajame Seimo rinkimų ture?

 • 2016 19 spalio at 23:11
  Permalink

  Eiguly (vadinamasis) – nemeluok! Pažįstu tave – nebuvai tuose debatuose ir čia Laimuckos užprašytas nesąmones skleidi.

  Reply
 • 2016 19 spalio at 9:25
  Permalink

  Tai kad tuose debatuose vedejas Adomena tiesiogine prasme sudirbo. Jis net apie savo svietima nieko nepasake del ko tureciau balsuot uz ji… Matkeviciene kulturinga issilavinusi ir visada viska atsakys net apie misku uki gaudosi.

  Reply
 • 2016 19 spalio at 8:24
  Permalink

  O kodel tureciau uz konservus balsuot? Kad dergia ant oponentu ir siukslina mieste? Ka jie gero padare? Bijo net pirstelti be Lansbergio AS. O debatai siaip turetu but deeinami su abiem pusem, o ne taip kad : as galiu,nes nieko neveikiu,o kiti dzin. Ir beje kodel konservatoriai darbo metu uzsiima agitacija? Per tokius kaip jie neivyksta posedziai kad butu priimti normalus ssprendmai

  Reply
 • 2016 18 spalio at 12:15
  Permalink

  Tai, kad ta valstietė net į debatus neateina, kaip už ją galima balsuoti?

  Reply
 • 2016 18 spalio at 12:11
  Permalink

  Kaip galima balsuoti už valstiečių kandidatę, kai ji net nesirodo rinkėjams. Buvo debatai Elektrėnuose prieš pirmąjį turą – nepasirodė, buvo debatai Kaišiadoryse – nepasirodė. Išsivysčiusiose valstybėse politikai supranta debatų svarbą ir galimybę parodyti rinkėjams kaip jie kalba, kaip mąsto, kaip atsakinėja į nepatogius klausimus. Manau, kad kandidatė atvirai rodo nepagarbą Elektrėnų ir Kaišiadorių rinkėjams. Apart jos plakatų ties kiekviena sankryža nieko daugiau nesu girdėjusi, nei jos straipsnių, minčių skaičiusi. Už katę maiše niekada nebalsuočiau.

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *