Už pilietišką požiūrį – pretenzijos iš valdiškų namų

Ar galima nukentėti dėl savo pilietiško požiūrio? Pasirodo – taip. Kaišiadorietis pasielgė pilietiškai – apie girto vairuotojo avariją pranešė policijai, lengvai susižalojusiam vyrui iškvietė greitąją. Tačiau dabar jam tenka vaikščioti pas policijos tyrėjus. Ir kas galėtų paneigti, kad policininkai neproteguoja kaimynus kaime savo važinėjimu apsvaigus kraupinančio vyriškio – jis yra buvęs pareigūnas, šiuo metu dirbantis irgi pas buvusį pareigūną. Varnas varnui akies nekerta?

Kai šių metų birželį jauno vyro močiutės žemės valdas Kaišiadorių rajone įlėkė girtutėlio kaimyno vairuojamas „VW Passat“, visa tai vyriškis manė pasielgęs pilietiškai – ištempė automobilio valdytoją iš mašinos ir iškvietė policiją bei greitąją pagalbą. Tačiau į tokį poelgį, anot jo, neatsakingas vairuotojas atsakė kerštu – apkaltino sumušimu.

Šią istoriją prieš kelias dienas išsamiai aprašė mūsų kolegos iš 15min.lt. Tad rekomenduojame jums spustelti šią aktyvią nuorodą ir susipažinti su išsamia daug klausimų keliančios situacijos analize.

 

One thought on “Už pilietišką požiūrį – pretenzijos iš valdiškų namų

  • 2018 4 gegužės at 18:37
    Permalink

    Alvydas Bauša įkliuvo pagaliau !

    Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.