V. Giržado progimnazijos direktorė kreipėsi į teismą dėl mero sprendimo

„Kaišiadorių žinios“ gavo visiems mūsų rajono leidiniams adresuotą V. Giržado progimnazijos direktorės Jolitos Morkūnaitės pranešimą, dėl Kaišiadorių rajono savivaldybės mero V. Tomkaus inicijuoto mokyklos direktorės atšaukimo iš pareigų. Panašu, meras nekantriai laukė rinkimų pabaigos, kad galėtų pradėti seniausiai sumanytas rokiruotes. Bet panašu, kad be didelio triukšmo įgyvendinti savo planų jam nepavyks. Dalinamės J. Morkūnaitės viešu pareiškimu.

____________________________________________________________________________________________________________________________

Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos direktorė Jolita Morkūnaitė, vadovaudamasi Lietuvos Respublikoje galiojančiais įstatymais, kreipiasi į teismą dėl savivaldybės mero Vytenio Tomkaus neteisėto jos atšaukimo iš įstaigos vadovo pareigų, neturtinės žalos atlyginimo, tikėtina sąmoningo sveikatos sutrikdymo, sistemingo  trukdymo atlikti tiesiogines pareigas, psichologinio spaudimo palikti darbo vietą.

Jolita Morkūnaitė informuoja visuomenę, kad  jai nėra pareikšti jokie įtarimai ikiteisminiame tyrime dėl buhalterinės apskaitos organizavimo progimnazijoje ir buhalterinių duomenų perdavimo centralizuotai buhalterijai aplinkybių. Už šią veiklos sritį tiesiogiai atsako įstaigos vyr. buhalteris teisės aktų nustatyta tvarka. Parengtas trūkumų šalinimo priemonių planas, kuris suderintas su administracijos direktoriumi.

Progimnazijoje vaikai jaučiasi emociškai saugūs, palankus mokymuisi mikroklimatas, darbinė atmosfera ir pozityvus ugdymas. Tai iliustruoja 5-8 klasių mokinių socialinio emocinio ugdymo tyrimo, kuris buvo atliktas 2020 m. rugsėjo-spalio mėn. duomenys. Dauguma mokytojų ir darbuotojų teigiamai vertina vadovo darbo metodus ir rezultatus. 2019 metų vadovo veikla buvo vertinama gerai.

50 thoughts on “V. Giržado progimnazijos direktorė kreipėsi į teismą dėl mero sprendimo

 • Pingback: Direktorė ešafotui buvo pasmerkta iš anksto? – Kaišiadorių žinios

 • 2020 10 lapkričio at 9:41
  Permalink

  Sugrįžkim į istoriją ir prisiminkim ar ne ši moteris labiausiai priešinosi buhalterijos perkėlimui į centrą. Man atrodo, kad ši asaba kėlė didžiausią neramumą. Pasirodo, gali būti nebe reikalo.

  Reply
 • 2020 8 lapkričio at 21:24
  Permalink

  Labai gerai, kad pagaliau ir žalias V. Ceslevičius į protą atėjo ir ėmė palaikyt merą V. Tomkų, nors kadais viskam prieštaravo. Gal žinote už kiek parsidavė žalias V. Ceslevičius?

  Reply
  • 2020 8 lapkričio at 21:50
   Permalink

   Ką čia beoridursi, juk kaip mentas taip 3 14deras, neišimtis ir Virgiukas. Tik va įdomu ar Virgis Vytenį, ar Vytenis Virgį?

   Reply
  • 2020 9 lapkričio at 21:05
   Permalink

   Algimantai, kad ateit į protą visų pirma reikia jo turėt. Negi manai, kad V. Ceslevičius į politiką atėjo savo galvos vedamas? Pašjauską reikia tarkuot, kad V. Ceslevičių politikon atvedė. Atvedė Romutis Virgutį it kokį pirmoką rugsėjo 1-ąją į mokyklą už rankutės, tokį pasimetus į ir nieko neišmanantį. Bet va Virgutis greit apšilo kojytes ir ėmė vaidint politikos senbuvį profesionalą. Bet ar jis savo galva veikia, ar pagal Paškausko dūdelę šoka?

   Reply
   • 2020 10 lapkričio at 9:38
    Permalink

    tai, kad man atrodo, kad jau šešti metai, kaip dūdelės pųtimo klausosi t ik žmonės nesusitvarkantys su buhalterija.

    Reply
 • 2020 8 lapkričio at 20:48
  Permalink

  Sprendžiant iš komentarų ant mero V. Tomkaus sienos ir kitur kur susiję su meru, galima būtų merą atleist iš pareigų dėl nepasitikėjimo, nes didžioji dalis gyventojų juo nepasitiki. Na o jei albinosas neturėtų kiaulės akių, tai pats atsistatydintų.

  Reply
  • 2020 10 lapkričio at 9:44
   Permalink

   Čia save drasini, kad galėtum eiti į kitus mero rinkimus. Per praėjusius stiprus kailio karšimas vyko

   Reply
 • 2020 6 lapkričio at 11:14
  Permalink

  Numanau, kad Vytenis gerai teisiškai pasiruošė dūriui.

  Reply
  • 2020 7 lapkričio at 11:25
   Permalink

   Gerai teisiškai ruoštis ne iš savo kišenės, o iš mokesčių mokėtojų pinigų, tada gali švaistyti ir į kairę ir į dešinę ir nesvarbu kad pralošti teismus, juk viską sumokės mokesčių mokėtojai. Juk tai ne pirmas atvejis vadovaujant Vyteniui.

   Reply
   • 2020 7 lapkričio at 14:42
    Permalink

    Negirdėjau, kad Vytenis būtu praloses kokia byla.

    Reply
    • 2020 8 lapkričio at 20:45
     Permalink

     Savivaldybė pralošė ne vieną bylą, lošdama iš mokesčių mokėtojų pinigų. O jei negirdėjai, tai gal esi glušas arba nesveikai įsimylėjęs konservus.

     Reply
 • 2020 6 lapkričio at 10:41
  Permalink

  Teisingas sprendimas. Kelis metus padirbti kelių krypčių terorizavimo sąlygomis pavojinga. Kiekvienas tai patyręs supras. Dalis tėvų ir kolegų pasirodė kaip perbrendę kretinai. Žaslių ir Grigiškių zakristijonai siunčia aiškią žinią. Męs labai faini, protingi bei geri, o visi kiti kumečiai nedėkingi, prieš šviesulius prunkštaujantys. Vienas klausimas: kokie puspročiai šiandien nori vadovauti savivaldybės įstaigom? Rytoj ateis Jūsų eilė ir ne visi sugebėsite susirasti kitą darbą. Jaukių švenčių laukimo.

  Reply
  • 2020 6 lapkričio at 11:10
   Permalink

   Amino, pažiūrėk kiek buvusių kolegų išreiškė palaikymą soc. tinkluose ir atsikvošėsi. Išskyrus vieną atvirai nuliūdusią valytoją – palaikymo buvusi nesulaukė. Ar tai sako kažką? Numanau, kad realiai džiūgauja ir ne vienas jos „aplinkos žmogus“.

   Reply
   • 2020 7 lapkričio at 11:28
    Permalink

    Phatai, o tai valytoja jau ne žmogus, negali turėt ir reikšt savo nuomonę. Apmaudu, kad konservatoriai žmonėmis laiko tik savo rato balvonus, nors iš tikro patys yra visiški asilai.

    Reply
    • 2020 7 lapkričio at 14:45
     Permalink

     Valytoja žmogus, bet ji negali atstovauti mokytoju ir mokyklos bendruomene.

     Reply
 • 2020 6 lapkričio at 8:21
  Permalink

  Kol Vilniuj Landsbergis ir Čmilytė kavą geria ir koaliciją daro,
  Mūsų šv. mieste Tomkus Jolitai „atšaukimą“, kaip durklą į širdį suvaro.
  Gražu? Tik ar dėl šių įvykių Kaišiadoryse, ar nesubyrės Vilniuj Šimonytės koalicija, Vyteni?
  Aš tai manau, kad nesubytės, nes šachmatininkė seniai dėjo matą buvusių šaškininkų savivaldyvei

  Reply
 • 2020 6 lapkričio at 7:55
  Permalink

  Verslas be galo pasimetęs – nežino, kam reikia mokėti atkatus, nes Kaišiadorių konservatoriai jų neima ir nereikalauja. Pasaulio pabaiga, svietas griūva.

  Reply
  • 2020 7 lapkričio at 11:30
   Permalink

   Kaišiadorių konservatnikai neima atkatų? Čia bajeris? Atkatai išaugo dvigubai.

   Reply
   • 2020 7 lapkričio at 14:46
    Permalink

    Tai gal per durna galva atkatus nesioji guogui.

    Reply
  • 2020 6 lapkričio at 6:21
   Permalink

   Nijole, tai gal meras V. Tomkus ir Žaslių kunigą atleis dėl nepasitikėjimo ir paskirs M. Nasevičių vadovauti parapijai?

   Reply
  • 2020 6 lapkričio at 7:48
   Permalink

   Nilka, jei atidžiai paskaitysi komentarus, tai pamatysi, ka džiaugiasi Vytenio meravimu, one albinosais, marsiečiais, antibiotikais, koronomis ir neūžaugomis rėksnėmis.

   Reply
   • 2020 6 lapkričio at 8:00
    Permalink

    Paskaičiau tą Nijolės nurodytą facebook komentarą. Žmogus korona prilyginantis marui, parodo begalinį kvailumą ir labai nestabilią pichikos būseną. Tam žmogui reikėtų pasilavinti ir paskaityti apie istorijų apie marą.

    Reply
    • 2020 7 lapkričio at 14:50
     Permalink

     Dziaugiasi elektoratas, kuri zydronu ir socdemonu kuolicija uzkniso taip , kad mera perrinko suduodami skaudzius smugius prilygintinus smugiui i gerklas.

     Reply
   • 2020 7 lapkričio at 11:32
    Permalink

    Kas džiaugiasi Vytenio meravimu, pats Vytenis ir Nasevičius bei jų giminaičiai?

    Reply
 • 2020 6 lapkričio at 0:34
  Permalink

  Sprogo pūlinys!

  Reply
 • 2020 6 lapkričio at 0:23
  Permalink

  Arūnai, gal ir bus jiems skirti, jeigu gausi durnanamio direko postą už sėdėjimą ant kelių nuogu užpakaliu rajono elektoratui.

  Reply
 • 2020 5 lapkričio at 22:22
  Permalink

  Patys kalti, kad meru išsirinkot nublukusį gandoną, tad dabar kentėkit, juk rinkimai į merus ne už kalnų, bus duota proga pasitaisyt.

  Reply
  • 2020 6 lapkričio at 0:29
   Permalink

   Per praėjusius rinkimus PASITAISYMAS reiškė liberalų ir socdemų tokį patvarkymą, kad vaikinai ir merginos išsilakstė po komitetus ir laisvės partijas. Ar dar algimatai, noro vieno tokios pasitaisymo? Ar panaudotas gandonas antrą kartą tau nebus užmautas ant galvos?
   Man atrodo, kad Vytenio išrinkimas buvo dievo dovana. Dėka šios dovanos raunamos įsišaknijusios, kaip varpučiai/varputės liberalios ir socdemoninės piktžolės. SLAVA VITENIUSŪ!

   Reply
 • 2020 5 lapkričio at 21:55
  Permalink

  Tai vienas geras valdžios sprendimas centraliuoti buhalteriją, dėl centraluavimo buvo atleista ir direktorė, nes ji yra dešinių pažiūrų. Aš kaip centristas puikiai tai suprantu. Labai gerai, kad ir meras V. Tomkus pagaliau suprato, kad dešinę buhalteriją reik padaryti centrinė, o ne kairė kaip reikalauja socdemai.

  Reply
  • 2020 5 lapkričio at 22:02
   Permalink

   Taip, Nerijau, tu teisus. Labai aiškiai atsakai žmonėms apie J. Morkūnaitės atleidimą, buhalterijos centravimą ir mero gerus darbus. Vien už tokį išsamų atsakymą esi vertas būti Kaišiadorių prezidentu. Mes tikime, kad tik tau, tapus rajono vadovų, turėsime ir savo rajono gaublį.

   Reply
   • 2020 6 lapkričio at 0:20
    Permalink

    Pritariu prezidentui ir pirmąjai Žiežmarių poniai Sandrai. Tik dėl atleistos panelės pažiūrių nebūčiau toks tikras žinodamas jos partinius nardymus po davatkinę partiją (kuri beje vėliau jungėsi su konservais) ar paulauskinę partijikę.

    Reply
 • 2020 5 lapkričio at 21:50
  Permalink

  Žmonės, nesivadovaukite emocijomis. Gal tikrai D. Nasevičienė būtų geresnė direktorė nei J. Morkūnaitė? Nes tam priežasčių daug – Daiva jau tikėtina bandžiusi, nes – ienė, o ne – aitė. Nors gal ir nebandžiusi, nes ex. kunigo žmona ir dar davatka? Bet kita vertus kaip tu, moterie, būdama buka ir nebandžiusi su viršininku aukštą postą gali užimti? Na gal viršininkas nėr iškrypęs, išvaizdus vyras ir yra sąžiningas? Bet gi nė vieno šio dalyko negali pritaikyt merui V. Tomkui. O čia tai rebusas?

  Reply
 • 2020 5 lapkričio at 21:25
  Permalink

  Viešpatie, apsaugok mūsų rajono politikierius nuo visiško nudurnėjimo, nes net neabejoju, kad tie bendruomeniniai K. Jankelio statomi durnių namai bus skirti būtent jiems.

  Reply
  • 2020 6 lapkričio at 0:24
   Permalink

   Arūnai, gal ir bus jiems skirti, jeigu gausi durnanamio direko postą už sėdėjimą ant kelių nuogu užpakaliu rajono elektoratui.

   Reply
 • 2020 5 lapkričio at 20:35
  Permalink

  O koks visam šitam šūde vaidmuo administracijos direktoriaus be 5min kunigo vaidmuo? Nemanau, kad jis prie to neprikišo į save riešutų nagų. Net neabejoju, kad ruošiama direktorės vieta ne itin chytrai jo bobai davatka.

  Reply
  • 2020 5 lapkričio at 20:39
   Permalink

   Mindaugo vaidmuo vyriškas. Čia ne Skirmantui aišku.

   Reply
 • 2020 5 lapkričio at 20:31
  Permalink

  Kas gali paneigti, kad nublukusiam pydarui iš Palangos-Grigiškių tokių veiksmų imtis patarė atlėpausis pydaras iš Šiaulių?

  Reply
 • 2020 5 lapkričio at 20:26
  Permalink

  Pofik tam Palangos-Grikiškių albinosui tie teismai, juk tas sutrauka mokės ne iš savo kišenės. Pykit nepykit, bet taip gali elgtis tik pyderas.

  Reply
  • 2020 5 lapkričio at 20:37
   Permalink

   O aš manau,taip gali elgtis tik pydaras macho – skirmanto meilužis.

   Reply
 • 2020 5 lapkričio at 20:23
  Permalink

  Pasirodo kad Palangos kredito unijos albinosas prarado ne tik saiką svetimiems pinigams, bet ir sveiką protą. Nors, tiesą sakant, manęs tas albinosas niekad nežavėjo, kėlė ne tik abejonės, bet ir šleikštulį, tad vargu ar galima buvo iš jo nesitikėti visiško ciniškumo.

  Reply
  • 2020 5 lapkričio at 20:25
   Permalink

   Audryte, blondinai nepatinka? O kaip su blondinėmis?

   Reply
   • 2020 5 lapkričio at 20:27
    Permalink

    Blondinai turi panašumų, bet turi dar daugiau skirtumų nuo albinosų.

    Reply
  • 2020 5 lapkričio at 21:32
   Permalink

   Tikrai netikiu, kad J. Morkūnaitė buvo nubuksuota dėl vietos D. Nasevičienė, manau, tai atsitiko dėl kažkokių kitų mero V. Tomkaus ir J. Morkūnaitės asmeninių priežasčių, nes meras V. Tomkus tikrai nėra toks durnas, kad rizikuotų progimnazijos direktore padaryti D. Nasevičienę, be to vargu ar direktoriati ar daleistų savo žmoną ir pats Mindaugas, nes jis nėr visai durnas ir turbūt suvokia, kad kuo aukštesnės žmonos pareigos tuo didesnis pagrindas neabejoti jos ištikimybe.

   Reply
   • 2020 6 lapkričio at 0:33
    Permalink

    Odeta, tai aišku, kad čia šmeižtas. Daiva nepretenduoja į direktores. Čia lib- ir sodemon- rudnosiukų paistalai. Vytenis ir Mindaugas išlaukė palankaus momento ir bakstelėjo.

    Reply
 • 2020 5 lapkričio at 20:00
  Permalink

  Phaktas, kad šauniai mokyklos direktorei nė viena progimnazijos administracijos darbutoja ar mokytoja neišreiškė palaikymo. Netgi atrodė normalūs žmonės komentaruose pradėjo paistyti apie kažkokius atsiveriančius langus. Tipo galima suprasti, kad gali skrist pro langą kaip paukštis.

  Reply
  • 2020 5 lapkričio at 20:06
   Permalink

   Facebook paskaitykit komentarus

   Reply
 • 2020 5 lapkričio at 19:55
  Permalink

  Edcka, mokesčių mokėtojau tu, pinigus už teismus JM jau gali apmokėti nuo šiandien pavedimu.

  Reply
 • 2020 5 lapkričio at 13:17
  Permalink

  Mero išlaidas teismams, advokatams ir jei prieis kompensaciją J. Morkūnaitei juk apmokėsime mes mokesčių mokėtojai.

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *