Visų Šventųjų dieną policija pataria vairuoti atsargiau ir perspėja saugotis vagysčių

Visų Šventųjų dieną gyventojams tradiciškai lankant artimųjų kapus, policijos pareigūnai rekomenduoja į kapines, jei įmanoma, vykti viešuoju transportu. Gyventojai taip pat raginami būti budrūs ir saugotis vagysčių.

„Visą laiką siūlome važiuoti visuomeniniu transportu, jeigu įmanoma – tai yra lengviau privažiuoti, tačiau kaip rodo praktika, žmonės vis tiek dažniau važiuoja su savo asmeninėmis transporto priemonėmis“, – sakė Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis.

Pasak jo, trečiadienį visoje šalyje prie kapinių dirbs policijos pareigūnai, jie padės reguliuoti eismą bei užtikrins viešąją tvarką, kad automobilius palikę gyventojai nenukentėtų nuo vagysčių.

„Policijos pareigūnai dirbs prie kapinų, įvažiavimų į jas, su dviem tikslais: vienas tikslas – pareguliuoti eismą, padėti privažiuoti, o kitas tikslas – užtikrinti viešąją tvarką ir saugumą, nes neretai prie kapinių, kur paliekamas automobilis, pasitaiko ir vagysčių – žmonės palieka vertingus daiktus“, – kalbėjo jis.

Gyventojai turėtų būti atidesni ir kelyje: nors rimtų avarijų, kuriose nukentėtų žmonės, lankant kapus nepadaugėja, išauga techninių eismo įvykių skaičius, be to, į kelionę aplankyti artimųjų kapų dažniau leidžiasi ir retai vairuojantys žmonės.

Policijos duomenimis, pernai lapkričio 1–ąją registruoti aštuoni eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo dešimt žmonių. 2015 metais Visų šventųjų dieną penkiuose eismo įvykiuose žuvo du žmonės, dar trys buvo sužeisti.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *