Apie verslo ryklių cinizmą iš išrinktojo lūpų

Po nemenką atgarsį sulaukusio žygio „Ne oro uostui“, atsakomųjų viešųjų ryšių akcijų ėmėsi ir Kaišiadorių rajono valdžia su meru Vyteniu Tomkumi priešakyje – naujienų portale 15min.lt rugpjūčio 5-ą dieną buvo išplatintas interviu su Kaišiadorių meru, kuriame jis pareiškė, kad tokio projekto dėl kelių žmonių ir medžių atsisakyti neketina.

Keista, bet šioje ištransliuotoje propagandoje buvo išsakyta tik V. Tomkaus pozicija. Kitos pusės nuomonės išklausyti niekas nepasivargino. Toks modelis dažniau būdingas užsakomiesiems straipsniams. Kiek tokia žinutė kainavo savivaldybei -jau atskira tema.

Meras ne tik pamiršo, kad strategines šalies ateities vizijas piešia tikrai ne savivaldos. Tai dvelkia arba akivaizdžiu neaiškių verslo grupuočių protegavimu, arba visišku subordinacijos neišmanymu. Oro uosto idėjos – susisiekimo ministro ar Prezidento prerogatyva. Bet ne mero, kuris ir savame kieme sunkokai susitvarko.

Skaudžiausia, kad mero išstojimas čia buvo persmelktas akivaizdžiu cinizmu – V. Tomkus net neslėpė, kad žmonės, miškai ir kapinės jam net nerūpi. Toks tipinis verslo ryklio požiūris. Na taip, kai esi ne pačiame smagiausiame kontekste nuskambėjęs kredito unijos vadovas, tokią poziciją dar būtų galima suprasti. Tačiau jis dabar yra meras, t.y. Kaišiadorių rajono žmonių išrinktasis ir bent menamas interesų gynėjas. Tad ne veltui po paviešinto mero požiūrio nemenka audra kilo FB socialiniame tinkle. Komentaruose meru stebėjosi ir žinomas psichologas Andrius Kaluginas, ir bene žymiausias mūsų šalies blogeris ir socialinių tinklų legenda Ričardas Savukynas.

Žmonės priešinasi ne merui, ne šaliai reikalingos infrastruktūros vystymui. Žmonės turi teisę kovoti prieš absurdą, prieš mokesčių mokėtojų pinigų švaistymą ir prieš visišką nesiskaitymą su jų nuomone. Niekas negali uždrausti, savo vaikų vardu priešintis laikinų vadybininkų ir perėjūnų politikų vienadieniams žaidimams.

53 thoughts on “Apie verslo ryklių cinizmą iš išrinktojo lūpų

 • 2020 9 rugpjūčio at 8:09
  Permalink

  Daugeliui komentatorių, matosi, pašlijusi psichika.

  Reply
  • 2020 9 rugpjūčio at 15:37
   Permalink

   O tai jau darosi pavojinga.

   Reply
  • 2020 9 rugpjūčio at 20:41
   Permalink

   Tai gal buvęs Kaišiadorių konservatnikų vadas žydelis Kgbistas K. Jankelis Mūro Strėvininkų durnelius užsiundė komentarus rašyt, kad liaubsintų V. Tomkų.

   Reply
  • 2020 11 rugpjūčio at 10:50
   Permalink

   Genai, tai matomai konservų fanai Mūro Strėvininkų pacientai.

   Reply
   • 2020 13 rugpjūčio at 11:14
    Permalink

    Bet jų mintys žymiai protingesnės už kai kurių komentatorių ir bus gaila, kad juos ruošiasi apgyvendinti tarp glušių.

    Reply
 • 2020 7 rugpjūčio at 22:01
  Permalink

  Pykit nepykit, bet mano nuomone tai miesto galva turėtų turėt ne tik gabumų valdyt rajoną, bet turėtų turėt ir nepriekaištingą išvaizdą. O ką turim dabar? Mano manymu tai kažkokį dalbajobą nuopisą, aborto liekaną gandone.

  Reply
  • 2020 7 rugpjūčio at 22:58
   Permalink

   Geriau,kad tavo nuomone reikstu moteris

   Reply
   • 2020 8 rugpjūčio at 7:40
    Permalink

    Kiek pamenu kažkada į mero postą kandidatavo gerbiama gydytoja R. Gluaudelienė. Manau, būtų buvus gera merė, nedarytų tokių nesąmonių kaip V. Tomkus.

    Reply
    • 2020 8 rugpjūčio at 7:48
     Permalink

     Zmones per rinkimus jai parode jos vieta

     Reply
  • 2020 9 rugpjūčio at 18:06
   Permalink

   Jei tu nevairuoji ir neturi leidimo šautuvui – tai vis tiek pasitikrink.

   Reply
 • 2020 7 rugpjūčio at 21:42
  Permalink

  Pats esu konservatorius, bet jau ne šio rajono, čia tik gimiau ir užaugau. Nesuprantu kas dedasi mano gimtam krašte su TS-LKD. Kodėlkandidatu į seimą nebuvo keliamas mūsų krašto žmogus, o kažkoks Ažubalis, kodėl TS-LKD vadovavimas atiduotas į kažkokio ne vietinio nususėlio rankas? Kuo blogai vadovavo K. Jakelis, kodėl ne jis vadovauja partijos skyriui? Kad senelis gal jau ir su pampersais, bet dar gajus, pažiūrėkit kaip vienas visus Žiežmarius šokdina dėl tų durnių namų.

  Reply
  • 2020 7 rugpjūčio at 21:48
   Permalink

   Virgo, tai kad žodis krikščionys tik partijos pavadinime liko, bet tikrų krikščionių partijoje nebeliko, dabar ten visokie musulmonai ir turbūt iškrypėliai beliko, krikščionys pabėgo iš tos satanistų partijos.

   Reply
   • 2020 8 rugpjūčio at 9:03
    Permalink

    Nu ne tiek dar iskrype kad su prozydrosiomis partijomis i koalicija eitu

    Reply
 • 2020 7 rugpjūčio at 14:08
  Permalink

  Turėtų Vytenis jėgų, tai susidorotų su tais spygaujančiais ir trukdančias kaimietukas, tik va problema, kad jo kiaušai it giliukai – per maži ir per skysti.

  Reply
   • 2020 7 rugpjūčio at 20:56
    Permalink

    Savai, tos paties lyties pažinčių ne čia ieškai. Aš nesmerkiu tavęs, Savai, kad esi gėjus, bet sekso partnerių čia neieškok.

    Reply
   • 2020 7 rugpjūčio at 20:58
    Permalink

    Nu pykit ar ne, bet meras V. Tomkus tikrai panašus į žydrą, o dar tas jo patarėjas iš Šiaulių A. Narbutas….

    Reply
    • 2020 8 rugpjūčio at 7:49
     Permalink

     Tai kodel zydruju partiju elektoratas taip keikia mera?

     Reply
 • 2020 7 rugpjūčio at 13:15
  Permalink

  Manau, kad ne dėl oro uosto V. Tomkus ir M. Nasevičius nori tuos kapus išnaikinti, iškirsti medžius, nugriauti žmonių namus. Net neabejoju, kad ten norima įsteigti valstybės saugomą konservatorių asilų rezervatą.

  Reply
  • 2020 7 rugpjūčio at 13:25
   Permalink

   Bet tikrai tas rezervatas labai reikalingas ne tik rajonui, bet ir visai Lietuvai. Manau, kad konservatorių asilų rezervatas nelyginamai reikalingesnis nei oro uostas, kuris pritrauktų daug užsienio turistų.

   Reply
  • 2020 7 rugpjūčio at 13:40
   Permalink

   O kuo tie konservatorių asilai išskirtiniai, kad jiems reikia rezervato? Ar nebus tada diskriminuojami konservatorių ožiai ir avinai? Gal reiktų ir jiems kažkokio rezervato? Į bendrą krūvą visus suleist gal negerai, gali tarpusavyje susipešt.

   Reply
   • 2020 7 rugpjūčio at 13:41
    Permalink

    Neįžeidinėkite niekuo dėtų gyvūnų lygindami juos su konservatoriais.

    Reply
    • 2020 7 rugpjūčio at 20:20
     Permalink

     Vėl apie tą patį, tais pačiais žodžiais iš to pačio kvailo šaltinio.

     Reply
 • 2020 7 rugpjūčio at 7:19
  Permalink

  Rimantai, ne tau sprest tokius sunkius uzdavinius.

  Reply
 • 2020 7 rugpjūčio at 7:05
  Permalink

  Komentarai tokie kvaili, rodantys jų autorių žemą profesionalumo lygį, kad net koktu.

  Reply
  • 2020 7 rugpjūčio at 7:16
   Permalink

   Kai kam vid dar labai sunku patiket, kad tomko atejo ilgam i valdzia tai ir lieja pagiežą.

   Reply
  • 2020 7 rugpjūčio at 8:52
   Permalink

   Alfa, ir kuo gi tau tie komentatoriai kvaili? Jei vienam visi atrodo kvaili, tai greičiausiai tas vienas yra kvailas. Aš sutinku, kad yra kvailių, kurie vis dar tiki valdžios šventumu, bet tai nereiškia, kad visi kvaili.

   Reply
  • 2020 7 rugpjūčio at 9:31
   Permalink

   Alfa, koks gali būti autorių profesionalumo lygis? Tai tiesiog pasiutę ir įsiutę kaimietukai siautėja. Įžeisti valdžios, kuri ant jų nusispjovė. O vat pats esi kažkieno pozicijos atstovas.

   Reply
 • 2020 7 rugpjūčio at 7:05
  Permalink

  Komentarai tokie kvaili, rodantys jų autorių žemą profesionalumo lygį, kad net koktu.

  Reply
  • 2020 7 rugpjūčio at 9:41
   Permalink

   Komentarų lygis priderintas prie straipsnio lygio.

   Reply
 • 2020 7 rugpjūčio at 5:50
  Permalink

  O iš kur merui žinot kiek ten bus nugriauta namų, kiek su žeme sulyginta kapų, kiek iškirsta miškų, kiek nepatenkintų žmonių? Juk meras ne vietinis, Vilniaus krašto gyventojas.

  Reply
  • 2020 7 rugpjūčio at 7:14
   Permalink

   Del kapu tai maziausiai pergyvenksiais laikais kai lavonai masiskai deginami, o kapu prieziura zmonems tikra vargo vakariene. Kitas dalykas ar nereiketu patikrint kad kaimo bendruomenes kuria zmones realiai negyvenantys kaimuose! Pvz kaime nulis gyventoju, o bendruomene turi? Tai ar bendruomenes tokios ne apgaule?

   Reply
   • 2020 7 rugpjūčio at 8:20
    Permalink

    Tai būna, kad ir tarp čigonų pasitaiko vagių, tai yra ir nesąžiningų bendruomenių. Gyvas pavyzdys kai M. Nasevičius su D. Nasevičienė nenusišalino balsavime dėl pinigų skyrimo bendruomenei, kuriai vadovauja M. Nasevičiaus sesuo. Berods už tai buvo ir pabarti Nasevičiai etikos komisijos. Pasitaiko ir nesąžiningų būdu išrinktų politikų. Tarkim meras, tarybos nariai turi būti rajono gyventojai, o va meras V. Tomkus kažkur Vilniaus krašte gyvena, A. Janavičius Elektrėnų krašte. Tai ar galima iš tokių politikų tikėtis sąžiningo darbo, nei nesąžiningai į pareigas pateko?

    Reply
    • 2020 7 rugpjūčio at 9:44
     Permalink

     Bent kažkiek gyvena meras su šeima, nes jau ne kartą mačiau kaišiadoryse ir zmona, ir vaikus. Mažų mažiausiai tokį įvaizdį kuri.

     Reply
 • 2020 6 rugpjūčio at 22:04
  Permalink

  Tai jei esi psichiatrė – patikrink.

  Reply
  • 2020 7 rugpjūčio at 5:52
   Permalink

   Gal V. Tomkaus psichine patikra galėtų užsiimti Mūro Strėvininkų žydelis kgbistas K. Jankelis?

   Reply
 • 2020 6 rugpjūčio at 21:58
  Permalink

  Teisingai meras kalba, kad visuomenės interesai svarbiau nei kelių žmonių. O apie medžių gynėjus tai nėra net ką kalbėti.

  Reply
  • 2020 7 rugpjūčio at 5:33
   Permalink

   Kaisiarieti, kokios dar visuomenės interesai? Juk tik V. Tomkus su M. Nasevičium to oro uosto nori, o dauguma gyventojų ne. Tai kas ta visuomenė, dauguma gyventojų ar du asilai?

   Reply
 • 2020 6 rugpjūčio at 21:56
  Permalink

  Kaišiadorių meras – verslo ryklys? Su savo „verslais“ tokį merą verslo rykliu galimapristayti tik Mūro Strėvininkų vienų namų globotiniams.
  „Žinomas psichologas“ ir „bene žymiausias mūsų šalies blogeris ir socialinių tinklų legenda“ tai čia avacijos ekspertai?

  Reply
  • 2020 7 rugpjūčio at 5:35
   Permalink

   Jis verslo bi… s, o ne riklys.

   Reply
   • 2020 7 rugpjūčio at 9:48
    Permalink

    Ar tiesa, kad labai pikti exrykliai, kurie dėl nedamaitinimo nususo iki tokio lygio, kad mažo šuniuko plaukiancio jųroje galiuko neaažiotų ir nenukastų?

    Reply
 • 2020 6 rugpjūčio at 20:17
  Permalink

  Bet tikrai tas albinosas arba labai drąsus arba labai durnas, juk už tokius čiūdus tikrai gali gaut nuo kaimietukų į dūdą.

  Reply
  • 2020 6 rugpjūčio at 20:20
   Permalink

   Manau, kad V. Tomkus už mokėtojų pinigus tuoj apsaugą samdysis, kad apsigintų nuo mokesčių mokėtojų, nes gaut bliuskon priežasčių vis daugėja.

   Reply
   • 2020 7 rugpjūčio at 7:51
    Permalink

    Meras yra krasto apsaugos savanoris ir toki kaip tu vienu kojos smugiu iskirstu

    Reply
    • 2020 7 rugpjūčio at 13:09
     Permalink

     Tai ten tarp tų savanorių yra visokių – celiulitinių ir distrofikų, kurie čebatus vos pavelka. Vienas tokių paliegelių, manau, yra ir Tomkus, kuris vargu ar pakeltų koją aukščiau bambos, nebent myždamas, it šuo, sugeba koją pakelt.

     Reply
  • 2020 6 rugpjūčio at 20:22
   Permalink

   Sakoma, kad durną ir bažnyčioj muša, tad net neabejoju, kad V. Tomkus be apsaugos į bažnyčią neina.

   Reply
 • 2020 6 rugpjūčio at 11:21
  Permalink

  Analogiškai elgiasi ir išrinktoji seimo narė, neatstovaudamas savo rinkėjų, o balsuodama priešingai jų valiai.

  Reply
  • 2020 6 rugpjūčio at 21:59
   Permalink

   Seimo narė atstovauja visą apygardą, o ne keletos žmonių interesus.

   Reply
   • 2020 7 rugpjūčio at 5:37
    Permalink

    Manau, kad seimo narė L. Matkevičienė atstovauja tik savo asmeninius interesus.

    Reply
    • 2020 7 rugpjūčio at 7:09
     Permalink

     100proc zinant jos partinius vingius.

     Reply
 • 2020 6 rugpjūčio at 10:55
  Permalink

  Ar ne laikas susidomėti Vytenio Tomkaus veikla STT? Jo stumiamas buldozeris nesustos kol jo darbeliai nebus paviešinti.ir kaip niekam nedašunta kad Investuok Lietuva vadovas Katinas su mūsų meru nori prasukt neblogą biznelį.nei žmonės nei jų nuosavybė jiems nerūpi.eurai akyse užtemdė protą

  Reply
  • 2020 6 rugpjūčio at 11:18
   Permalink

   O gal reiktų susidomėti mero sveikata, gal jam kokia psichinė liga? Kažkaip jo mintys ne adekvačios atrodo.

   Reply
  • 2020 6 rugpjūčio at 22:03
   Permalink

   Oho kokia išmintis! Tai eik ir pranešk

   Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *